اصفهان در مسیر امید

واکشی صفحات آرشیو: 
خیر

یکصد و هفتاد و هشتمین جلسه علنی شورای شهر اصفهان صبح امروز _یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰_ برگزار شد. در نودمین برنامه «هر یکشنبه، یک افتتاح» با شعار «اصفهان در مسیر امید»، رونمایی از ۱۰۰ میلیارد ریال پروژه‌های سازمان فاوا در صحن علنی شورای اسلامی شهر اصفهان انجام شد.

از جمله مزایای استفاده از پلاک هوشمند کد پستی(QR)، کاهش هزینه‌های اجرایی، آنلاین بودن و قابلیت به‌روزرسانی اطلاعات پلاک، قابلیت خوانش QR روی پلاک از فاصله ۱.۵ متری، استفاده در خدمات اورژانسی و حوادث و قابلیت نمایش موقعیت مکانی ملک روی نقشه به شمار می‌آید.

برچسب‌ها

آئین افتتاح ورزشگاه رستم پیش از ظهر امروز _یکشنبه ششم تیرماه ۱۴۰۰_ در قالب هشتاد و هشتمین برنامه هر یکشنبه یک افتتاح با حضور شهردار، رییس و اعضای شورای شهر به بهره‌برداری رسید.

ورزشگاه رستم با هزینه‌ای بالغ بر ۱۷۰ میلیارد ریال در محله ارزنان احداث شده تا به افزایش سرانه ورزشی شهروندان ساکن در این منطقه کمک کند.
این مراسم با حضور و تقدیر از پنج نفر از ورزشکاران و مدال‌آوران همچون «نگار اسماعیلی» قهرمان آسیا در رشته تکواندو، «مرجان سلحشوری» دارنده مدال طلای تکواندوی آسیا، «نیما حجتی» قهرمان آسیا در رشته کانوپولو، «فرزانه فصیحی» قهرمان آسیا و «امین دهقان» تنها کوهنورد اصفهان فاتح اورست همراه بود.

برچسب‌ها

صفحه‌ها