با تلاش مدیریت شهری اصفهان و پورتو و پیگیری‌های سفارت ایران در پرتغال، عصر دیروز و در قالب برنامه زنده ویدئوکنفرانس با حضور مرتضی دامن پاک جامی سفیر ایران در پرتغال، قدرت الله نوروزی شهردار اصفهان و روی موریرا شهردار پورتو پیوند خواهرخواندگی این دو شهر امضا شد. با امضای این تفاهم نامه پورتو به عنوان پانزدهمین خواهرخوانده اصفهان معرفی شد.

برچسب‌ها

پروژه‌های ورزشی و تفریحی شهرداری اصفهان _شامگاه دوشنبه ۲۱ تیرماه_ با حضور شهردار، اعضای شورا، ورزشکارانی همچون کربکندی و مدیران شهری به بهره‌برداری رسید.

پنج ورزشگاه اصفهان شامل "استخر نمونه شهدای کردآباد"، سلامتکده مشتاق"، "مجموعه ورزشی ارغوان"، "چمن مصنوعی شهدای کردآباد"و "شهربازی آبشار" توسط مدیریت شهری بازسازی و تجهیز شده و توسعه یافته است.
مدیریت شهری اصفهان به دنبال افزایش سرانه ورزشی شهر و در راستای توسعه ورزشگاه‌ها به خصوص در مناطق محروم گام برداشت و توسعه، ترمیم و تجهیز پنج ورزشگاه را با همکاری بخش خصوصی در دستور کار قرار داد./عکس: مازیار شریف 

برچسب‌ها

117 جلسه کمیسیون شهرسازی، معماری و عمران که به صورت مشترک با کمیسیون پایش، نظارت و پیگیری در شهرداری منطقه دو شهر اصفهان برگزار شد. در این جلسه که با حضور اعضای این کمیسیون ها، رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان و معاونین شهردار کلان شهر اصفهان تشکیل شد، اعضا، معاونین و مدیر منطقه دو شهردرای اصفهان به بحث و تبادل نظر در خصوص وضعیت بودجه، پروژه های عمرانی و برخی از مشکلات این منطقه پرداختند.

 

برچسب‌ها

صفحه‌ها