اهتمام شهرداری اصفهان برای خدمت‌رسانی به محرومان در کنار کمیته امداد امام خمینی(ره)

شهردار اصفهان گفت: فعالیت های کمیته امداد امام خمینی(ره) افزایش سرمایه اجتماعی را به دنبال داشته است و شهرداری اصفهان برای خدمت‌رسانی به محرومان در کنار این کمیته ایستاده است.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، علی قاسم زاده امروز یکشنبه، چهارم اسفندماه در سی و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه فعالیت کمیته امداد از چند حیث قابل احترام است، اظهار کرد: اولا ذات کار این مجموعه که ارائه خدمت به نیازمندان است، دارای اهمیت است. از سوی دیگر، این مجموعه یادگار حضرت امام خمینی(ره) بوده و از این نظر بسیار ارزشمند است.

وی ادامه داد: اما مهمتر از همه این است که کمیته امداد امام خمینی(ره) در هیاهوهای سیاسی، ذی نفع و جانبدارانه عمل نکرده و ماهیت کاری و استقلال خود را حفظ نموده است.

شهردار اصفهان تصریح کرد: کمیته امداد فارغ از تنش‌ها ماموریت ذاتی خود را انجام داده است و ما هیچ گاه نام این مجموعه را به عنوان بی انضباط اقتصادی یا در زمره متخلفین اقتصادی نشنیده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: در حالی که بسیاری از افراد و نهادها در کاهش سرمایه اجتماعی موثر بودند، کمیته امداد امام خمینی(ره) موجب افزایش سرمایه اجتماعی شده است.

قاسم‌زاده تاکید کرد: ما نیز در شهرداری اصفهان، در کنار کمیته امداد هستیم و کمک می‌کنیم تا اقدامات این دستگاه روز به روز بهتر انجام شود.کد محتوا 46905

برچسب ها