سرویس‌دهی ویژه اتوبوسرانی اصفهان همزمان با بازگشایی مدارس

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: از روز چهاردهم فروردین‌ماه همزمان با بازگشایی مدارس و پایان تعطیلات نوروزی سرویس‌دهی ویژه ناوگان اتوبوسرانی اصفهان به شهروندان با فعالیت ۱۱۳۶ راننده خصوصی و دولتی انجام شده است.

سیدعباس روحانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان با تعداد ۷۰۰ دستگاه اتوبوس فعال در ۱۰۰ خط و مسافت ۲۵۲۱ کیلومتر شامل رفت و برگشت نسبت به جابه‌جایی شهروندان در شهر اقدام می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: از روز چهاردهم فروردین‌ماه همزمان با بازگشایی مدارس و پایان تعطیلات نوروزی سرویس‌دهی ویژه ناوگان اتوبوسرانی اصفهان به شهروندان با فعالیت ۱۱۳۶ راننده خصوصی و دولتی و تمام کارکنان بهره‌برداری، فنی و ستادی انجام شده است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه با تاکید بر اینکه برای بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها آمادگی کامل وجود داشته است، افزود: تلاش کردیم سرویس‌دهی به شهروندان و دانش‌آموزان، دانشجویان، اساتید و معلمان به‌نحو احسن انجام شود.

وی با تاکید بر اینکه کاهش زمان انتظار در ساعات پیک صبح و ظهر از مهمترین اقدامات شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان است، ادامه داد: سرویس‌دهی اتوبوسرانی اصفهان از ساعت ۶ تا ۲۱ در دو شیفت انجام می‌شود.

روحانی گفت: انتظار می‌رود شهروندان هنگام استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به ویژه اتوبوس‌ها، پروتکل‌های بهداشتی از جمله رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک را رعایت کنند.کد محتوا 46182

برچسب ها