آمادگی کامل منطقه ۱۵ برای اسکان مسافران نوروزی

مدیر منطقه۱۵ شهرداری اصفهان گفت: با تکمیل ظرفیت مکان‌های مشخص شده برای اسکان مسافران نوروزی در شهر اصفهان، این منطقه آمادگی کامل برای پذیرایی از آن‌ها را دارد.

هوشنگ نظری‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با تبریک به مناسبت آغاز سال جدید و عید نوروز گفت: درحال‌حاضر منطقه ۱۵ از تمام امکانات و فضاها برای اسکان مسافران نوروزی استفاده کرده است و بنا بر اعلام آموزش‌وپرورش، تمام مدارس در این منطقه نیز ظرفیت پذیرش آن‌ها تکمیل شده است.

وی افزود: در صورت کمبود مکان در سطح شهر اصفهان، منطقه ۱۵ با در نظر گرفتن چند مکان دیگر از جمله ورزشگاه‌های سر پوشیده و روباز و همچنین حسینیه‌های موجود در این منطقه آمادگی کامل برای اسکان و پذیرایی از مسافران نوروزی را دارد.

مدیر منطقه ۱۵ شهرداری اصفهان با اشاره به مکان‌های جدید و موقعیت آنها، تصریح کرد: ورزشگاه‌های شهدای پزوه، مجموعه روباز سوارکاری ارغوانیه، سالن ورزشی حضرت ولی‌عصر (عج) و حسینیه صفا در محله ستار بعد از ایمن‌سازی و فراهم کردن موارد خدماتی از جمله سیستم گرمایش، تجهیز سرویس‌های بهداشتی و سیستم تهویه هوا از جمله مکان‌هایی است که برای اسکان مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است.

وی در خصوص فعالیت‌های ستاد نوروزی برپا شده در منطقه ۱۵، گفت: ستاد هدایت و اسکان امام رضا (ع) با تلاش شبانه‌روزی کارکنان شهرداری منطقه در آخرین روزهای سال گذشته در شرق شهر اصفهان آماده و پذیرای میهمانان نوروزی شد و در حال حاضر نیز با تمام توان و اجرای برنامه‌های گوناگون از جمله برپایی نمایشگاه عکس‌های تاریخی شهر اصفهان، پخش کلیپ‌های نوروزی مرتبط با شهر، نمایشگاه مجسمه‌ها و عروسک‌های چوبی معروف و جهانی پدر ژپتوی اصفهان، اجرای نمایش و جنگ‌های شادی، برگزاری نماز جماعت و ارائه خدمات لازم دیگر، میزبان مسافران نوروزی شده است.

نظری‌پور گفت: در حال حاضر از ورودی شرق اصفهان روزانه بیش از ۱۰۰۰ مسافر وارد شهر می‌شود که در ستاد هدایت و اسکان امام رضا (ع) پذیرا و میزبان برخی از آنان هستیم.کد محتوا 45858

برچسب ها