فضاسازی ایستگاه‌های بازیافت شهر اصفهان در آستانه نوروز

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان گفت: در آستانه فرارسیدن سال جدید، فضاسازی ایستگاه‌های بازیافت سطح شهر و طراحی و ساخت المان‌های بازیافتی در کنار ایستگاه‌های منتخب انجام خواهد شد.

غلامرضا ساکتی با اشاره به برنامه‌های سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان در آستانه سال جدید، اظهار کرد: انتخاب متصدیان برتر ایستگاه‌های بازیافت و شهروندان نمونه که بیشترین همکاری را با این ایستگاه‌ها داشته‌اند و قدردانی از آنها یکی از اقدامات در دستور کار این سازمان است.

وی با بیان اینکه خودروهای جمع‌آوری پسماند خشک رنگ‌آمیزی می‌شود، ادامه داد: اطلاع‌رسانی در مورد جمع‌آوری اقلام حجیم و پسماندهای الکترونیک، همچنین توزیع گل در ایستگاه‌های بازیافت در ازای دریافت پسماند خشک از دیگر برنامه‌های سازمان مدیریت پسماند در روزهای پایانی سال است.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان با بیان اینکه در آستانه فرارسیدن سال جدید فضاسازی ایستگاه‌های بازیافت سطح شهر و طراحی و ساخت المان‌های بازیافتی در کنار ایستگاه‌های منتخب انجام خواهد شد، تاکید کرد: توزیع کود ورمی کمپوست در ایستگاه‌های بازیافت در بسته‌های دو و پنج کیلویی در ازای تحویل اقلام بازیافت و اجرای برنامه‌های فرهنگی ویژه نوروز انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه فراخوان عکس سفره‌های هفت‌سین با هنر بازآفرینی بدون ماهی و سبزه همراه با اهدای جوایز در ایام عید نوروز امسال از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده است، گفت: فراخوان تهیه فیلم از بازی‌های بازیافتی در ایام عید نوروز ۱۴۰۱، طراحی و استقرار ایستگاه‌های سیار آموزشی (محله‌محور یا نقاط منتخب شهر) و اجرای طرح "ب مثل بازیافت" با تم نوروز در ایستگاه‌های منتخب از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده به‌شمار می‌رود.کد محتوا 45004