مرکز آموزش و بهبود کسب و کار شهر اصفهان تا پایان سال بازسازی می شود

مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری اصفهان گفت: با توجه به استقبال کارکنان شهرداری و شهروندان از آموزش های مرکز آموزش و بهبود کسب و کار شهرداری اصفهان، بازسازی ساختمان این مرکز در دستور کار قرار گرفت که تا پایان سال جاری به پایان می رسد.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، سید حمیدرضا ابطحی با اشاره به فعالیت مرکز آموزش سازمان فاوا از سال 96 به عنوان اولین مرکز آموزش کامپیوتر استان اصفهان با هدف ارائه آموزش های مورد نیاز در حوزه رایانه به کارکنان شهرداری و عموم مردم، اظهار کرد: تاکنون تعداد زیادی از مدیران، کارمندان، کارشناسان،  دانشجویان و علاقه مندان به این حوزه در این مرکز، آموزش دیده اند.

وی افزود: با توجه به شرایط کسب و کار امروز و شیوع بیماری کویید 19 در جامعه که بر اساس پروتکل های بهداشتی باعث تعطیلی کلاس‌های مرکز آموزش شد، سازمان فاوا تصمیم به بازسازی مرکز و بهبود خدمات در راستای نیازهای روز جامعه گرفت.

مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری اصفهان با اشاره به تحقق انتظارات، نتایج و پیامدهای این پروژه تصریح کرد: ارتقا و بهبود ساختمان برای ایجاد فضای کار اشتراکی، تقویت و بهبود اکوسیستم کارآفرینی در حوزه فناوری اطلاعات در اصفهان، امکان استقرار طیف متنوعی از افراد، تیم ها، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، ایجاد فرصت برای جوانان و کسب و کارهای نوپا در راستای رفع نیازهای شهروندان، شهرداری و سازمان در حوزه  فناوری اطلاعات و ارتباطات و مدیریت شهری و برگزاری آموزش های کاربردی در حوزه‌های مورد نیاز از جمله این موارد بوده است.

وی با بیان اینکه این برنامه از ابتدای سال 99 کلید خورده است، گفت: عملیات اجرایی بازسازی ساختمان مرکز آموزش سازمان فاوا از شهریور ماه سال جاری با یک قرارداد مشارکتی توسط بخش خصوصی آغاز شده است و انتظار می رود تا پایان سال به پایان برسد.

*ارائه آموزش غیرحضوری با سامانه lcity.ir

در این راستا مجید غلامی، مدیر مرکز آموزش سازمان فاوا نیز از آموزش‌ های الکترونیکی این مرکز در طول این مدت خبر داد و گفت: با وجود شیوع بیماری کرونا و الزام به تعطیلی مراکز آموزش حضوری، این مرکز تعدادی از دوره های خود را به صورت غیرحضوری ارائه داده است.

وی افزود: با توجه به تعطیلی موقت مرکز برای بازسازی، شهروندان می توانند از طریق سامانه شهر یادگیرنده به آدرس https://lcity.ir/ برخی از آموزش های مورد نیاز خود را به صورت الکترونیکی دریافت کنند.

غلامی اظهار کرد: با این تغییرات مرکز آموزش سازمان به محیطی مناسب برای کار، فعالیت و آموزش جوانان و محلی برای رشد ایده های خلاق و شبکه سازی برای تبدیل ایده ها به محصول و خدمت در راستای اهداف شهرداری، سازمان و شهر تبدیل خواهد شد.



کد محتوا 41602

برچسب ها