کمیته ای برای پیگیری مشکلات شهروندان منطقه 8 تشکیل می شود

مدیر منطقه 8 شهرداری اصفهان گفت: در روزهای آینده کمیته ای را در منطقه 8 تشکیل می دهیم و با دسته بندی مشکلات و معضلات شهروندان منطقه 8 شهرداری تلاش می کنیم تا مسائل آنها را برطرف کنیم.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، محمد کیهانی با حضور در اداره ارتباطات مردمی 137 شهرداری اصفهان در ادامه برنامه های " پاسخگویی در مسیر امید" پاسخگوی سوالات شهروندان منطقه 8 بود.

وی با اشاره به درخواست های شهروندان منطقه 8، اظهار کرد: شهروندان بدون واسطه می توانند از طریق سامانه 137 با مدیران شهری ارتباط برقرار کنند و دغدغه ها و مشکلات خود را در حوزه های مختلف بدون واسطه بیان کنند.

وی تصریح کرد: از روزهای گذشته تبلیغات محیطی برای آگاهی شهروندان منطقه انجام شده بود تا بتوانند از طریق سامانه 137 مشکلات و معضلات خود را در حوزه این منطقه بیان کنند.

مدیر منطقه 8 شهرداری اصفهان با بیان اینکه بسیاری از درخواست های شهروندان را در کوتاهترین زمان ممکن پیگیری و در رفع مشکل آنها اقدام می کنیم، ادامه داد: بخشی از درخواست های شهروندان نیز در این گفت و گو نیاز به برنامه ریزی و تفکر بیشتر دارد که در جهت رفع این مشکلات نیز اقدامات لازم را انجام می دهیم.  

وی اضافه کرد: در این ارتباط مستقیم تلفنی با شهروندان، پاسخگوی حدود 40 تماس شهروندی که از قبل اعلام آمادگی و ثبت نام کرده بودند، بودیم، مسائل آنان را شنیدیم و به معاونت های مربوطه ارجاع و دستور داده شد.

کیهانی اعلام کرد: در روزهای آینده کمیته ای را در منطقه 8 تشکیل می دهیم و با دسته بندی مشکلات و معضلات تلاش می کنیم تا درخواست های شهروندان که در این گفت و گوی تلفنی مطرح شده بود را تا جای ممکن برطرف کنیم. کد محتوا 31656

برچسب ها