بازگشایی مراکز تفریحی سرپوشیده ناژوان از امروز

مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: مراکز تفریحی سرپوشیده ناژوان شامل تونل آکواریوم، باغ خزندگان، باغ استوایی و موزه پروانه‌ها از امروز _‌شنبه چهارم بهمن ماه ۹۹_ بازگشایی شد.

سید رسول هاشمیان در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: مراکز تفریحی روباز ناژوان بنا بر دستور ستاد استانی مقابله با کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی مجدد بازگشایی می‌شود.

وی با بیان اینکه مراکز تفریحی سرپوشیده ناژوان با ظرفیت ۵۰ درصدی فعال خواهد بود، افزود: استفاده از ماسک و دستکش توسط شهروندان هنگام مراجعه به مراکز تفریحی روباز و سرپوشیده الزامی است.

مدیر طرح ساماندهی ناژوان ادامه داد: علاقه مندان برای بازدید از تونل آکواریوم می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح تا ساعت ۱۷ به این مجموعه مراجعه کنند، همچنین باغ خزندگان و باغ استوایی نیز هر روز از ساعت ۸ تا ۱۷ میزبان علاقه مندان خواهد بود.

با اشاره به تعطیل بودن تله سیژ در روزهای شنبه گفت: مجموعه تله سیژ به جز روزهای شنبه از یکشنبه تا جمعه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۶ فعال است.

وی ادامه داد: علاقه‌مندان به بازدید از باغ پرندگان می‌توانند هر روز از ساعت ۹ صبح تا ۱۶:۳۰ به این مجموعه مراجعه کنند.

هاشمیان خاطرنشان کرد: شهربازی ناژوان فقط روزهای جمعه از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۰ پذیرای شهروندان است.

وی گفت: با همکاری و هماهنگی بین طرح ساماندهی ناژوان و اداره کل دامپزشکی وضعیت سلامت و بهداشتی تمامی مراکز ناژوان تأیید شده است.

مدیر طرح ساماندهی ناژوان تصریح کرد: باغ پرندگان اصفهان به عنوان نخستین مرکز گردشگری تفریحی در اصفهان به سیستم فروش بلیت الکترونیک مجهز شده است.کد محتوا 29012

برچسب ها