خیابان آرمان در اختیار شهروندان منطقه 12 قرار گرفته است/ بهره برداری از پروژه ورزشی - تجاری شهرک نگین تا پایان سال جاری

مدیر منطقه 12 شهر اصفهان گفت: خیابان آرمان با پیشرفت 100 درصدی در ساخت طبق زمان بندی، در موعد مقرر در اختیار شهروندان منطقه 12 قرار گرفته است.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، علی باقری با اشاره به اجرای پروژه مشارکتی، اداری – تجاری در طبقه فوقانی ایستگاه متروی شهید علیخانی در منطقه 12 اظهار کرد: طرح توسعه ایستگاه مترو شهید علیخانی، در زمینی به مساحت دو هزار و 180 مترمربع و زیربنای 18 هزار و 230 مترمربع در حال اجراست.

وی با اشاره به اینکه کاربری این پروژه اداری و تجاری است، گفت: تعداد واحدهای تجاری که در این پروژه ساخته می شود، 92 و تعداد واحدهای اداری هم 97 مورد خواهد بود. پیشرفت فیزیکی این پروژه مشارکتی نیز 30 درصد است. 

مدیر منطقه 12 شهر اصفهان با بیان اینکه در مجموع این پروژه شامل یک مجموعه تجاری و اداری در هفت طبقه خواهد بود، تصریح کرد: همچنین در این پروژه 4 طبقه پارکینگ لحاظ شده است.  

وی در مورد پروژه ورزشی - تجاری شهرک نگین به عنوان یکی دیگر از طرح های در دست اجرای منطقه اظهار کرد: این طرح در زمینی به مساحت یک هزار و 537 مترمربع و زیربنای سه هزار و 63 مترمربع ساخته می شود.

باقری ادامه داد: این طرح نیز شامل یک مجتمع 5 طبقه است که دارای بخش های مختلف از جمله پارکینگ، موتورخانه، تجاری و دو طبقه ورزشی است. این طرح هم دارای پیشرفت فیزیکی 90 درصد است که تا پایان امسال بهره برداری می شود.

وی همچنین با اشاره به اینکه خیابان آرمان با اعتبار اجرایی 27 میلیارد ریال در محله ناصر خسرو نیز تکمیل شده و در اختیار شهروندان منطقه 12 است، اظهار کرد: این خیابان سبب اتصال خیابان مفتح به آزادگان می شود.

مدیر منطقه 12 شهر اصفهان افزود: طول خیابان آرمان ۶۰۰ متر و عرض آن ۳۰ متر است که برای ساخت این خیابان 11 هزار و 600 مترمربع زمین آزادسازی شده است.کد محتوا 24209

برچسب ها