تلاش جهادی در آرامستان باغ رضوان

معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: کارگران شهرداری در تمامی مشکلات، بحران‌ها، حوادث و مناسبت‌های مختلف در شهر در خط مقدم خدمات‌رسانی قرار دارد و تا کنون اجازه نداده‌اند خللی در زندگی شهری برای شهروندان ایجاد شود که این موضوع جای تقدیر ویژه دارد.

حسین امیری در گفت و گو با خبرنگار ايمنا ، اظهار کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون پرسنل سازمان آرامستان‌های باغ رضوان خدمات زیادی را به شهروندان ارائه کرده‌اند و با وجود تمام سختی‌ها و مشکلات به بهترین نحو خدمات رسانی کرده‌اند.

وی افزود: این سازمان به دلیل نوع فعالیت کاری خود یکی از سازمان‌هایی است که فعالیت در آن به خاطر شرایط روحی مراجعان بسیار سخت است و علی‌رغم این موضوع، کارکنان آن در این ایام با از خودگذشتگی و ایثار، تلاش خالصانه‌ای که داشتند در عرصه خدمت‌رسانی از هیچ تلاشی دریغ نکردند.

رئیس هیئت مدیره سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان ادامه داد: شرایط کار در آرامستان‌ها بسیار ویژه است و یکی از مکان‌هایی که همیشه از مهم‌ترین اماکن عمومی محسوب می‌شود و تحت هیچ شرایطی تعطیل نخواهد شد، آرامستان‌ها هستند و کارکنان آن در مواقع بحرانی مانند کرونا علاوه بر اینکه هر لحظه امکان دارد گرفتار ویروس کرونا شوند همواره با ناراحتی‌های روحی نیز مواجه هستند با این حال با ایثار و به صورت جهادی به ارائه خدمت و انجام وظیفه می‌پردازند.

وی تاکید کرد: از زمان آغاز شیوع ویروس کرونا تمامی کارکنان سازمان آرامستان‌ها با رعایت موازین شرعی و اجرای دقیق پروتکل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا در امور کفن و دفن اموات و از هیچ تلاشی در راستای انجام وظایف خود کوتاهی نکرده‌اند.کد محتوا 20858

برچسب ها