مداحان اصفهانی همنوا با نای نی

مجموعه‌ای از مداحی‌های پنج مداح اصیل اصفهانی در قالب مجموعه "نای نی" تا آخر ماه صفر در برنامه هشت بهشت از شبکه استانی اصفهان پخش خواهد شد.

به گزارش ايمنا ، رئیس اداره هنری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان گفت: برنامه "نای نی" یک مجموعه پنج قسمتی است که ویژه اربعین حسینی از سوی دفتر تخصصی سینما و دفتر تخصصی موسیقی وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تهیه و تولید شده است.

علی عطریان اظهار کرد: نای نی شامل مجموعه‌ای از مداحی‌های پنج مداح اصیل اصفهانی از جمله مرحوم مرشد حسین پنجه پور، مرحوم حاج اصغرسعید منش، مرحوم حاج اسماعیل اخباری، حاج رحیم جامی و حاج احمد مراتب است که در قالب کلیپ‌های دو تا سه دقیقه‌ای گردآوری شده است.

وی افزود: این مجموعه بر اساس روایتی از ابراهیم مرادی و حجت‌اله معراج بوده که نظارت و کارشناسی موسیقی آن بر عهده حسن منصوری می‌باشد.

عطریان تصریح کرد: نای نی روایتی از آواهای دستگاه‌های ایران است که به حوزه مداحی وارد شده و قرار است تا آخر ماه صفر از برنامه هشت بهشت شبکه استانی اصفهان و اینستاگرام اصفهان فرهنگ به نشانی @isfahanfarhang پخش شود.کد محتوا 20424

برچسب ها