آخرین آمار مبتلایان به کرونا در شهرداری اصفهان

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار اصفهان گفت: متأسفانه یک نفر از کارکنان شهرداری اصفهان بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داد.

علیرضا صادقیان در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: تعداد افرادی که مبتلا به کرونا بوده و پس از بهبودی برای بازگشت به کار به بهداری شهرداری مراجعه کرده‌اند ۱۹۶ نفر بوده که یک نفر از این افراد نیز بر اثر ابتلاء به کرونا جان خود را از دست داده است.

وی با بیان اینکه سعی شده پروتکل‌های ابلاغ شده از سوی ستاد کرونا به صورت کامل رعایت شود، گفت: از کارکنان شهرداری غربالگری کرونا انجام و نتیجه آن ابتلای تعدادی از کارکنان به کرونا را محرز کرد که برای درمان قرنطینه خانگی شدند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار اصفهان ادامه داد: اواخر سال گذشته با شیوع کرونا و ایجاد یک بحران جهانی ناخواسته درگیر مسائل این بیماری شدیم از این رو ماسک و مواد ضدعفونی کننده در اختیار کارکنان شهرداری قرار گرفت و در مناطق، تعدادی از پرسنل آموزش دیدند تا با برپایی میز سلامت در مبادی ورودی ساختمان‌های شهرداری، آنجا مستقر شده و از مراجعه کنندگان و کارکنان تست سلامت بگیرند.

وی با بیان اینکه شهرداری با برگزاری کلاس‌های آموزشی ویژه کارکنان راهکارهای پیشگیری از ابتلاء به کرونا و نحوه ضدعفونی کردن و گندزدایی وسایل را آموزش داد، تصریح کرد: تا قبل از حاد شدن شرایط، آموزش‌های چهره به چهره در مناطق و سازمان‌های زیرمجموعه شهرداری اجرا می‌شد.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار اصفهان گفت: در حال حاضر شیوع ویروس کرونا از طرف سازمان بهداشت جهانی به عنوان یک پاندمی و بیماری همه‌گیر جهانی معرفی شده که شهرداری نیز از این موضوع مستثنی نبوده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر تعدادی از کارکنان شهرداری دور کار شده‌اند، افزود: در شهرداری اصفهان شیوع ویروس کرونا به عنوان تهدید و فرصت مورد توجه قرار گرفته و علی‌رغم شرایط سخت ناشی از شیوع کرونا با تدابیر ویژه موفق به انجام اقدامات در بخش‌های اجرایی و عمرانی بودیم که امیدواریم رضایت‌مندی شهروندان را همراه داشته باشد.کد محتوا 20356

برچسب ها