ارسال اطلاعات شهید توسط خانواده شهدا در نرم افزار آسمانیها

نرم افزار "آسمانیها" با افزودن قابلیت جدید ارسال اطلاعات شهید توسط خانواده شهدا و رزمندگان در هفته دفاع مقدس معرفی می‌شود.

به گزارش ايمنا ، مدیر فرهنگسرای پایداری گفت: ساختار اصلی نرم افزار "آسمانیها" سال ۹۵ برای اولین بار در کشور توسط فرهنگسرای پایداری وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان رونمایی شد که امسال با تکمیل و توسعه بیشتر اطلاعات ۸ هزار شهید در آن به ثبت رسیده است.

سعید صرامی اظهار کرد: این اپلیکیشن شامل اطلاعاتی همچون وصایا، زندگینامه، عملیات‌های شهید، محل شهادت و محل مزار شهید از روی نقشه است.

وی افزود: یکی از مهمترین مزایای این نرم افزار ارسال اطلاعات توسط خانواده و دوستان شهید است که بنیاد شهید و فرهنگسرای پایداری به آن دسترسی ندارند، در واقع هرکسی عکس یا اطلاعاتی از شهید دارد می‌تواند به قسمت ارسال اطلاعات مراجعه و آن را ارسال کند.

وی ادامه داد: علاقه مندان می‌توانند این اپلیکیشن را از کافه بازار CAFEBAZAR.IR یا سایت SHOHADA-ISF.IR و VCC.IR دانلود کنند.

مدیر فرهنگسرای پایداری همچنین گفت: با توجه به صحبت‌های مقام معظم رهبری که فرمودند "دفاع مقدس را با زبان هنر به مردم معرفی کنید تا برایشان ملموس‌تر شود"، جمعی از خادمان شهدا در فرهنگسرای پایداری به خوانش کتاب "من زنده‌ام" اقدام کرده‌اند تا در قالب آن بتوانند جنگ را به مخاطب ملموس‌تر و به زبان دیگری معرفی کنند.

صرامی با بیان اینکه این کتاب اثر "معصومه آباد" به بازخوانی نقش زنان در جنگ می‌پردازد، افزود: هشت نفر از بانوان خادم شهدا بعد از مطالعه کتاب آن را به صورت رویداد نمایشی ارائه داده‌اند و از اجرای خود دو کلیپ تهیه کرده که کلیپ اول با عنوان "من زنده‌ام" و کلیپ دوم با عنوان "کاش دنیا بداند" تهیه شده و در فضای مجازی ویژه هفته دفاع مقدس به اشتراک گذاشته می‌شود.

گفتنی است؛ علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر از زمان پخش این کلیپ‌ها و برنامه‌های ویژه هفته دفاع مقدس فرهنگسرای پایداری می‌توانند با شماره ۳۶۶۲۲۱۶۰ تماس حاصل کنند.کد محتوا 20217

برچسب ها