توانمندسازی و مهارت‌افزایی در

اولین دوره طرح جامع "از مهارت تا اشتغال" با رویکرد توانمندسازی، مهارت افزایی و موفقیت شغلی توسط خانه جوان با همکاری پویش پیشتازی برگزار می‌شود.

به گزارش ايمنا ، با توجه به اینکه مهارت‌های کلیدی برای ورود به بازار کار به دو دسته مهارت‌های نرم (Soft Skills) و مهارت‌های سخت (Hard Skills) تقسیم می‌شوند؛ خانه جوان وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با همکاری پویش پیشتازی به برگزاری اولین دوره جامع با عنوان "از مهارت تا اشتغال" با رویکرد توانمندسازی، مهارت افزایی و موفقیت شغلی اقدام کرده است.

این مرکز در اولین دوره طرح جامع "از مهارت تا اشتغال" نه تنها بستر توانمندسازی فردی را برای ورود به بازار کار برای علاقمندان فراهم می‌کند بلکه به طور خاص نیز با تمرکز بر حوزه فناوری اطلاعات به پرورش و توانمندسازی نیروی انسانی در این حوزه اقدام خواهد کرد.

این دوره از دوم مهرماه آغاز می‌شود و مهلت ثبت نام آن تا ۲۵ شهریور از طریق مراجعه به سایت POUYESHPISHTAZI.IR انجام می‌گیرد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۲۱۹۲ تماس گرفته و یا از طریق آی دی pouyeshpishtazi در شبکه‌های اجتماعی ارتباط برقرار کنند.کد محتوا 19382

برچسب ها