تولیدات هدفمند در فضای مجازی ضروری است / رادیو شهر اقدام مؤثر شهرداری سمنان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در آستانه گرامیداشت هفته دولت از خبرگزاری ایمنا دفتر سمنان بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار ايمنا ، فرشید فلاح ضمن مثبت ارزیابی کردن فعالیت‌های شبکه رسانه‌ای شهرداری سمنان اعم از اطلاع رسانی مکتوب و مجازی، استودیو رسانه شهر شهرداری و خبرگزاری ایمنا، گفت: فضای مجازی از موضوعات بسیار مهم در شرایط کنونی است که شهرداری در عمل با استفاده مناسب از این ظرفیت‌ها توانسته است جایگاه خود را در اطلاع رسانی تثبیت کند و این جای تقدیر و تشکر دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: تولید محتوای چندرسانه‌ای مناسب در قالب و زمینه‌های مختلف از سوی همه دستگاه‌ها باید جدی گرفته شود، چراکه در شرایط کنونی فضای مجازی کارکرد مناسبی را در بین مخاطبان و شهروندان داراست.

وی با بیان اینکه در سمنان عالمان، بزرگان و فرهیختگان زیادی رشد کرده‌اند و این سرزمین مهد مشاهیر و مفاخر نیز هست، به لزوم تولیدات محتوای دینی اشاره کرد و افزود: شهر سمنان می‌تواند پایگاه تولید محتوای دینی در فضای مجازی را داشته باشد و در این زمینه استودیو رسانه شهر شهرداری سمنان بستر مناسبی است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان خاطرنشان کرد: باید تولیدات را به این فضا سوق دهیم و اگر می‌خواهیم صدایمان شنیده شود باید از طریق فضای مجازی اقدام کنیم.کد محتوا 18628

برچسب ها