برنامه راهبردی اصفهان ۱۴۰۵ تقدیم شورا شد

برنامه راهبردی اصفهان ۱۴۰۵ برای بررسی و تصویب، توسط شهردار اصفهان تقدیم شورای شهر شد.

به گزارش خبرنگار ايمنا ، با توجه به اینکه دوره زمانی اجرای برنامه اصفهان ۱۴۰۰ در سال جاری به اتمام می‌رسد، جهت استمرار فعالیت‌های برنامه‌ریزی شده شهر، "برنامه راهبردی اصفهان ۱۴۰۵" امروز (یکشنبه) در یکصد و سی و هشتمین جلسه شورای شهر، توسط شهردار اصفهان تقدیم شورا شد.

این برنامه در چهارچوب نظامنامه‌ای مشخص و در نتیجه اقدامات تمام سطوح شهرداری با رویکردهای هدف‌محور و مسئله‌محور با در نظر گرفتن سه رکن اساسی شهر، شهروندان و مدیریت شهری و با استفاده از نظر نخبگان و خبرگان شهر تدوین شده است.

توجه به اسناد بالادستی به‌ویژه سند چشم‌انداز نظام جمهوری اسلامی در افق ۱۴۰۴، سیاست‌های ابلاغی بالادست و سند آمایش و توسعه استان دیگر مزیت این برنامه در مراحل تدوین است همچنین با تحقق برنامه اصفهان ۱۴۰۵ قرار است زیست‌پذیری و رقابت‌پذیری در شهر اصفهان ارتقا یابد.

علیرضا نصراصفهانی رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان پس از آنکه این برنامه به شورای شهر تقدیم شد، گفت: برنامه پنج‌ساله ششم در کمیسیون‌های تخصصی و مرکز پژوهش‌های شورای شهر بررسی می‌شود بنابراین از معاونت برنامه‌ریزی شهرداری درخواست می‌کنیم این سند در درگاه‌های اینترنتی مخصوص خود بارگذاری شود تا در دسترس مردم نیز قرار گرفته و شورا از نقطه نظرات شهروندان نیز در فرآیند بررسی استفاده کند.کد محتوا 18398

برچسب ها