تمهیدات متروی اصفهان در آغاز سال تحصیلی

مدیرعامل شرکت مترو منطقه اصفهان گفت: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید تمهیدات جدیدی در فعالیت متروی اصفهان برای سرویس‌دهی بهتر به دانش‌آموزان و دانشجویان بکار گرفته شده است.

احمدرضا طحانیان در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: در حال حاضر مترو از ساعت ۶:۱۵ دقیقه صبح تا ۲۲ با سرفاصله زمانی ۱۵ دقیقه در حال سرویس‌دهی به شهروندان است.

وی افزود: با آغاز سال تحصیلی سرفاصله زمانی تردد رام‌های قطار شهری تغییر نداشته، اما در زمان‌های پیک تردد و بر اساس تعداد مسافران، قطار بیشتری به خط تزریق می‌کنیم.

مدیرعامل شرکت مترو منطقه اصفهان تاکید کرد: تمام دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در مترو اصفهان رعایت می‌شود و توصیه‌های بهداشتی از طریق پوسترها و مانیتورهای داخل قطارها و تابلوهای اعلانات داخل ایستگاه‌ها نمایش داده می‌شود.

وی با بیان اینکه استفاده از ماسک در مترو اجباری است، گفت: علی‌رغم شرایط مالی نامناسب شرکت به منظور بهبود شرایط و تأمین رفاه حال شهروندان و استفاده بهینه از تکنولوژی و صنعت، چهار دستگاه ضد عفونی‌کننده فرابنفش UVC خریداری شده و ضدعفونی بخش‌های مختلف انجام می‌شود.

طحانیان ادامه داد: عرضه نکردن بلیت تک سفره به شکل نقدی و حذف دریافت پول از گیشه‌های فروش بلیت و رعایت فاصله گذاری در مقابل گیشه‌ها، سکوهای انتظار و داخل واگن‌ها از جمله اقدامات در حال انجام است.کد محتوا 18351

برچسب ها