نورپردازی ویژه ساختمان سیلوی اصفهان

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان گفت: ساختمان سیلوی اصفهان با پروژکتور و ال.ای.دی‌ نورپردازی شده است.

حسن موذنی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: ساختمان سیلوی اصفهان بلندترین سازه بتنی قدیمی شهر است که فاز نخست نورپردازی آن در اسفندماه ۱۳۹۷ انجام شد و اکنون فاز دوم آن با همکاری شهرداری منطقه شش به پایان رسیده است.

وی با بیان اینکه در فاز دوم نورپردازی ساختمان سیلو از ۳۰ عدد چراغ استفاده شده است، افزود: برای نورپردازی بدنه مخازن سیلو از نور قرمز و قسمت بالای مخازن از نور سفید استفاده شده است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان تصریح کرد: از نکات قابل توجه نورپردازی ساختمان سیلوی اصفهان این است که تمامی پروژکتورها و ال. ای. دی‌های استفاده شده در این پروژه تولید داخل است.

وی با اشاره به نورپردازی پل خواجو با همکاری شهرداری منطقه ۱۰، گفت: نورپردازی این پل نخستین بار در سال ۱۳۸۱ انجام شد که به دلیل فرسودگی ناشی از گذر زمان نیاز به تعویض آنها بود و در نورپردازی جدید چراغ‌های ال. ای. دی جایگزین چراغ‌های پرمصرف قدیمی شد و از لامپ‌های فوق کم مصرف با نور انبه‌ای استفاده شده است.

مؤذنی ادامه داد: خیابان میرزای شیرازی دارای حدود ۷۰ عدد درخت سرو بلند است که جلوه زیبایی به این خیابان بخشیده، اما برای زیباتر شدن این خیابان در شب، این سروها با لامپ‌های ال. ای. دی و در سه رنگ سبز، بنفش و آبی نورپردازی شده است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان گفت: در این پروژه از حدود ۱۴۰ عدد پروژکتور توکار استفاده شده است.

وی گفت: در ابتدای خیابان میرزای شیرازی از سمت میدان شهید فهمیده با توجه به وجود مسجد از نور سبزرنگ برای نورپردازی استفاده شده است و ادامه این خیابان با همکاری شهرداری منطقه ۱۰ و استفاده از نور بنفش و آبی نورپردازی شده است.کد محتوا 17571

برچسب ها