«رزمایش همدلی» بر دیواره پازلی شهر

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان گفت: همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، تصویر دیوار پازلی میدان امام حسین(ع) تغییر داده شد و بر روی آن شعار «رزمایش همدلی» نقش بست.

حسن مؤذنی در گفت و گو با خبرنگار ايمنا ، اظهار کرد: شهرداری اصفهان همواره در مناسبت‌های مختلف، شهر را متناسب با ایام فضاسازی کرده است، از همین رو تصویر دیواره پازلی میدان امام حسین (ع) به مناسبت فرارسیدن ماه ضیافت الهی به روز رسانی شد.

وی گفت: دیواره پازلی میدان امام حسین (ع) در ابعاد ۱۲ در ۷۵ متر است و نقش آن شامل تصویری از قطره های باران حاوی اقلام غذایی به نشانه لزوم یاری رساندن به همنوعان در ماه ضیافت الهی و شعار «رزمایش همدلی» است که نصب و  و رونمایی شده است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان ادامه داد: در قسمتی از تصویر شهر رمضان دیوار پازلی شهر، جمله «بر اهل زمین مثل آسمان بخشنده باش» نقش بسته است.

وی با بیان اینکه ماه رمضان در پرتو آموزه‌های معنوی و نورانی، فرصتی برای تجدید موّدت، همبستگی و همدلی است، گفت: همدلی در ماه مبارک رمضان، بزرگترین ضیافت و بهانه‌ای برای پررنگ‌تر شدن احسان و نیکوکاری است.کد محتوا 17568

برچسب ها