مسابقه عکاسی از جاذبه‌های طبیعی و گردشگری ناژوان

مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: همزمان با روز جهانی عکاسی، مسابقه عکاسی از جاذبه‌های طبیعی و گردشگری ناژوان برگزار می‌شود.

سیدرسول هاشمیان در گفت‌وگو با خبرنگار ايمنا ، اظهار کرد: این مسابقه که شامل دو بخش عکاسی از طبیعت پارک جنگلی و عکاسی از مراکز گردشگری است در روز ۲۹ مردادماه برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: شرکت در این مسابقه برای عموم علاقه‌مندان به عکاسی رایگان و آزاد است و با مشارکت شهرداری اصفهان، سازمان فرهنگی تفریحی، خبرگزاری ایمنا و کانون عکس جوانان اصفهان برگزار می‌شود.

مدیر طرح ساماندهی ناژوان تصریح کرد: پس از اجرای مسابقه و انتخاب عکس‌های برتر توسط تیم داوری جشنواره، به نفرات برگزیده جوایز نقدی اهدا می‌شود.

وی گفت: به دلیل رعایت الزامات بهداشتی شرایط موجود، هیچ گونه تجمع و گردهمایی در این مسابقه اتفاق نخواهد افتاد.

هاشمیان با بیان اینکه طبیعت پارک جنگلی، مادی‌ها، کوچه باغ‌ها، مزارع و زمین‌های کشاورزی موقعیت‌های پیشنهادی برای عکاسی در حوزه طبیعت ناژوان است، افزود: باغ زیبای پرندگان، آکواریوم، باغ خزندگان، باغ استوایی، گلخانه‌های ناژوان، قلعه تاریخی فاتح‌الملک و قلعه ملک‌زاده نیز از مراکز گردشگری پیشنهادی برای عکاسی در حوزه مراکز هستند.

مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: شرکت در این مسابقه برای عموم علاقه مندان به عکاسی از طبیعت آزاد و رایگان است و تنها باید از طریق شماره تلفن ۰۹۱۳۴۲۴۴۹۴۵ ثبت نام خود را قطعی کنند.کد محتوا 17187

برچسب ها