رفع اشکالات ارتباطی در پایانه مسافربری کاوه

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان از رفع اشکالات ارتباطی در پایانه مسافربری کاوه خبر داد و گفت: در جریان ناآرامی‌های هفته گذشته و ایجاد خسارت به برخی از شبکه های ارتباطی منطقه در پایانه کاوه، اشکالات ارتباطی به وجود آمده بود که خوشبختانه با تلاش کارکنان رفع شد.

عباس محبوبی در گفت و گو با خبرنگار ايمنا اظهار کرد: در اتفاقات هفته گذشته اصفهان به دنبال اجرای قانون اصلاح مصرف سوخت، مشکلاتی در جامعه به وجود آمد وباعث شد در منطقه شمال شهر اصفهان تمامی خطوط تلفن‌های ثابت و اینترنت بر بستر خطوط مخابراتی در پایانه کاوه قطع شود.

وی افزود: با تلاش و پیگیری‌های صورت گرفته از سوی مسئولان مربوطه اکنون ارتباط برای خطوط مخابراتی بر بستر فیبر نوری برقرار شده است.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: سامانه نمایشگر اطلاعات سفر (سنا سفر) نیز که به دلیل قطعی اینترنت از دسترس خارج شده بود در اختیار شهروندان و مسافران قرار گرفته است.

وی با اشاره به قابلیت‌های سامانه سنا سفر، تصریح کرد: سامانه سنا سفر (سامانه نمایشگر اطلاعات سفر) برای جلوگیری از ایجاد بازار سیاه در زمینه بلیط اتوبوس راه اندازی شده و با استفاده از آن موفقیت‌هایی برای جلوگیری از تخلفات حاصل شده است.

به گزارش ايمنا ، در حال حاضر در سطح شهر اصفهان پنج پایانه فعال شامل پایانه کاوه در شمال شهر، پایانه صفه در جنوب، پایانه جی در شرق، پایانه زاینده رود در غرب اصفهان و پایانه صمدیه برای سرویس‌دهی به مسافران فعال است.کد محتوا 17165

برچسب ها