ضدعفونی‌ رام‌های قطار شهری اصفهان با فعالیت اکیپ هشت نفره

مدیرعامل شرکت مترو منطقه اصفهان گفت: هر شب ضدعفونی‌کردن ۱۲ رام‌ فعال و رزرو قطار شهری اصفهان با فعالیت یک اکیپ هشت نفره انجام می‌شود.

علیرضا فاتحی در گفت و گو با خبرنگار ايمنا ، اظهار کرد: هر شب پس از پایان سرویس‌دهی روزانه ۱۲ رام فعال و رزرو قطار شهری اصفهان با استفاده از محلول الکترولیز شده کلرید سدیم ضدعفونی و گندزدایی می‌شود.

وی ادامه داد: در طول روز سطوح مختلف ایستگاه‌های قطار شهری از جمله پیشخوان‌های فروش بلیت، گیت‌های کنترل بلیت، هندریل‌های پله برقی و پله ثابت، دستگاه‌های خودپرداز و شارژ بلیت و دکمه‌های آسانسور گندزدایی می‌شود.

مدیرعامل شرکت مترو منطقه اصفهان با اشاره به عملیات ضدعفونی کردن رام‌های قطار شهری با فعالیت یک اکیپ هشت نفره، تصریح کرد: ضدعفونی و گندزدایی ۱۲ رام فعال و رزرو قطار شهری اصفهان با استفاده از محلول الکترولیز شده کلرید سدیم (دارای سیب سلامت و مورد تأیید وزارت بهداشت) هر شب پس از پایان زمان سرویس‌دهی انجام می‌شود.

وی با اشاره به انجام اقدامات پیشگیرانه شرکت مترو منطقه اصفهان گفت: این اقدامات شامل ممانعت از حضور پرسنل مشکوک به کرونا، نصب پوسترهای اطلاع‌رسانی آموزشی به صورت رنگی و کاملاً مشخص داخل باکس‌های قطار شهری و تابلو اعلانات ایستگاه‌ها همچنین داخل باکس‌های قطار و ایستگاه‌ها است.

فاتحی خاطرنشان کرد: جلسه آموزش و اطلاع‌رسانی در خصوص بیماری کرونا با هماهنگی واحد آموزش به صورت مشترک بین پرسنل سازمان قطار شهری و شرکت مترو و با هماهنگی اداره بهداشت استان برگزار شده است، همچنین در این زمینه یک کلیپ آموزشی تهیه و از طریق مانیتور قطارها پخش خواهیم کرد تا اطلاع رسانی نکات آموزشی به شهروندان انجام شود.کد محتوا 17135

برچسب ها