ایستگاه شماره ۴ آتش نشانی اصفهان بازسازی می‌شود

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از تخریب و بازسازی ایستگاه شماره چهار این سازمان واقع در چهارراه آتش نشان خبر داد.

آتشپاد محسن گلابی در گفت و گو با خبرنگار ايمنا ، اظهار کرد: برای تخریب و بازسازی ایستگاه شماره چهار آتش نشانی بیش از ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار پیش‌بینی شده است.

وی با اشاره به سه ایستگاه در حال احداث آتش نشانی، تصریح کرد: ایستگاه شماره ۱۹ رو به روی حرم حضرت زینبیه در خیابان آیت الله غفاری در حال احداث است و تاکنون ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از پیشرفت ۳۵ درصدی احداث ایستگاه آتش نشانی چهارباغ پایین خبر داد و افزود: احداث ایستگاه آتش نشانی با مشارکت مناطق یک و سه در زمینی به مساحت ۱۲۰۰ مترمربع در دست اقدام است.

وی ادامه داد: یکی دیگر از ایستگاه‌های آتش نشانی شهر در خیابان خداداد امینی (محدوده منطقه هشت شهرداری) در حال احداث است و پنج درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

آتشپاد گلابی با اشاره به تملک چند زمین برای احداث ایستگاه‌های جدید، گفت: ایستگاه جنوب ناژوان روبروی آکواریوم تملک شده و آماده کلنگ‌زنی است.

وی با بیان اینکه زمین ۷۰ هزار متری مرکز آموزش در شرق اصفهان تملک شده است، تصریح کرد: در مناطق هفت، ۱۳، ۱۵ و ۱۴ محل‌هایی برای احداث ایستگاه آتش نشانی شناسایی شده است.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان اظهار کرد: احداث ایستگاه‌های آتش نشانی در محدوده‌هایی که نیاز به این امکان دارد، گامی مؤثری برای تحقق شعار تاب‌آوری شهری است.کد محتوا 16881

برچسب ها