معاون امور اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان گفت: برنامه "مثل کوه" ویژه عید غدیر به مدت سه شب در قالب فضای مجازی، تقدیم شهروندان اصفهانی و مردم عزیز کشورمان می‌شود.

مرتضی رشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ايمنا اظهار کرد: با توجه به اهمیت گرامی‌داشت دهه ولایت و به ویژه عید سعید غدیر، عیدِ شیعیان، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تلاش می‌کند هر ساله ویژه برنامه‌هایی را که در نوع خود کم نظیر باشند، اجرا کند.

وی افزود: در سال‌های گذشته این برنامه‌ها به صورت میدانی و عرصه محور با حضور و مشارکت آحاد مختلف مردم و انبوه جمعیت برگزار می‌شد اما امسال با توجه به شرایطِ پیش آمده به دلیل شیوعِ بیماری کرونا، محدودیت‌هایی برای اجرای برنامه‌های میدانی و عرصه محور به وجود آمده است.

معاون امور اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تصریح کرد: با توجه به اهمیت گرامیداشت عید سعید غدیر خم بر آن شدیم که برنامه‌ای متفاوت را با عنوان "مثل کوه" تهیه کنیم که به صورت زنده در بستر فضای مجازی از بام شهر اصفهان (کوه صفه) پخش می‌شود و بخش‌هایی از آن نیز در حال ضبط است.

رشیدی ادامه داد: این برنامه بسیار شاد و متنوع با حضور اقوام مختلف کشورمان برنامه‌ریزی شده که از شب عید غدیر در فضای مجازی به نمایش گذاشته می‌شود و به مدت سه شب تقدیم شهروندان اصفهان و مردم عزیز کشورمان خواهد شد.

وی افزود: تلاش ما بر این بوده که تنوع فرهنگی، قومی و نژادی از سرتاسر کشورمان در این برنامه لحاظ شود، چراکه همه ما در این کشور زیر بیرق امیرالمومنین (ع) هستیم و در همین راستا این همبستگی و اتحاد در خصوص اهمیت عید غدیر در قالب یک برنامه به نمایش گذاشته می‌شود.

معاون امور اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با اشاره به برنامه‌های دیگر این سازمان با محوریت عید سعید غدیر خم خاطرنشان کرد: فراخوانی را در حوزه فرهنگی اجتماعی شهرداری آماده و اطلاع رسانی کرده‌ایم که از کانون‌ها، سمن‌ها و نهادهای مدنی که به شکل‌های مختلف، عید سعید غدیر خم را ارج می‌نهند، حمایت‌های مادی و معنوی انجام دهیم. از سوی دیگر ستاد غدیر استان اصفهان تلاش‌هایی را به منظور انجام اطعام در عید سعید غدیر خم انجام داده‌اند که ما نیز در این برنامه مشارکت داریم و در کنار آنان خواهیم بود.کد محتوا 16805

برچسب ها