جذب ایده به رونق فضای فرهنگی و هنری شهر کمک می‌کند

معاون اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان گفت: این فراخوان فرصتی را در اختیار فعالین فرهنگی دغدغه مند در خلق رویدادها و برنامه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی قرار می‌دهد تا ایده‌های خود را عملیاتی کنند.

به گزارش ايمنا ، مرتضی رشیدی در خصوص اولین فراخوان جذب ایده اظهار کرد: جذب حداکثری از ظرفیت‌های مختلف مردم برای خلق رویدادها هدف ما از این فراخوان بوده، از این رو کسانی که دغدغه فرهنگی و اجتماعی دارند می‌توانند اهداف ما را به شیوه‌های متنوع، خلاق و جدید به مخاطب منعکس کنند.

وی ادامه داد: این فراخوان اعلام شده تا اشخاص بتوانند ایده‌های جدید و خلاق خود را برای ما ارسال کنند تا ما نیز بتوانیم در حوزه‌ها و بخش‌های مختلف معاونت اجتماعی و فرهنگی از آنها بهره مند شویم.

معاون اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان تصریح کرد: طرح‌ها و ایده‌های شرکت کنندگان به دبیرخانه ارسال و بر روی آن‌ها داوری شده و ایده‌های خلاقی که انتخاب می‌شوند توسط هر شخص در بخش‌ها و مناطق مختلف شهر اصفهان به اجرا گذاشته خواهد شد.

رشیدی با بیان اینکه نقطه عطف برگزاری این فراخوان دعوت از آحاد مختلف مردم است، افزود: این طرح‌ها راهکاری برای انتقال بهتر پیام‌های فرهنگی و اجتماعی به شهروندان است.

وی گفت: تمرکز معاونت اجتماعی امسال به طور مفصل بر روی گفتمان خانواده است و همین امر باعث شده تا این فراخوان در این زمینه نیز به جذب ایده‌های نو و خلاق بپردازد تا گفتمان خانواده را با استفاده از شیوه و ابزارهای مختلف منتقل کند.

معاون اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: امیدوارم با اجرای این فراخوان فعالین فرهنگی، هنری و اجتماعی در این رویداد شرکت کنند تا با استفاده از ایده‌های خلاق آنها به رشد فعالیت‌های فرهنگی کمک کرده و گامی در راستای رونق فضای فرهنگی و هنری شهر برداریم.

گفتنی است؛ آخرین مهلت ارسال آثار تا ۱۵ تیرماه است که شرکت کنندگان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اینترنتی shahrvandi-isf.ir مراجعه کرده و یا با شماره‌های ۰۳۱۳۴۴۶۷۳۶۰، ۰۳۱۳۵۲۱۱۹۹۰ و ۰۳۱۳۲۲۲۳۳۶۳ تماس حاصل کنندکد محتوا 16648

برچسب ها