شهرداری از معلولان حمایت می‌کند

مدیر منطقه سه شهرداری اصفهان گفت: در این منطقه با در اختیار قراردادن محل هایی برای در معرض دید قرار گرفتن آثار هنری افراد دارای معلولیت، نورپردازی فضا، تهیه قاب و ارایه امکانات اولیه از معلولان حمایت می‌شود.

حسین کارگر در گفت و گو با خبرنگار ايمنا ، با اشاره به رونمایی از ۲۰ تابلوی خلق شده توسط هنرمندان دارای معلولیت، اظهار کرد: به پیشنهاد سازمان زیباسازی، منطقه سه شهرداری فضایی برای به نمایش گذاشتن تابلوهای نقاشی هنرمندان دارای معلولیت در خیابان فردوسی مهیا کرد.

وی افزود: تعداد ۲۰ تابلوی ارزشمند از آثار خلق شده هنرمندان دارای معلولیت با مضمون «زندگی زیباست» بر روی ۱۰۰ متر طول خیابان فردوسی (ابتدای خیابان فردوسی از سمت پل) نصب شده و در معرض دید شهروندان قرار گرفته است.

مدیر منطقه سه شهرداری اصفهان با بیان اینکه نصب تابلوهای نقاشی هنرمندان معلول به زیبایی شهر کمک می‌کند، تصریح کرد: برای در معرض دید قرار گرفتن آثار هنری افراد دارای معلولیت محل‌هایی را در نظر گرفته تا با نورپردازی فضا، تهیه قاب برای آثار و سایر امکانات اولیه از معلولان حمایت می‌شود.

وی ادامه داد: انجمن خیریه توان‌خواهان آسوده مأوی از معلولان شهر حمایت می‌کند و شهرداری منطقه سه نیز در صورت نیاز، همکاری برای انجام سنگ‌فرش یا پیاده‌روسازی در محل انجمن انجام خواهد داد.کد محتوا 16431

برچسب ها