روکش آسفالت ۲۴ معبر اصلی و فرعی در منطقه ۱۲

مدیر منطقه ۱۲ شهرداری اصفهان گفت: زیرسازی خیابان آرمان حدفاصل مفتح تا آزادگان که یک ماه پیش کلنگ احداث آن توسط شهردار اصفهان بر زمین زده شد، در حال انجام است.

علی باقری در گفت و گو با خبرنگار ايمنا ، اظهار کرد: خیابان آرمان به طول ۶۰۰ متر و عرض ۳۰ متر است که برای آزادسازی آن حدود ۳۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

وی تصریح کرد: برای هزینه اجرایی خیابان حدفاصل مفتح تا آزادگان دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار پیش بینی شده است.

مدیر منطقه ۱۲ شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: تا چند روز آینده روکش اولیه آسفالت خیابان آرمان انجام می‌شود و تا پایان شهریورماه سال‌جاری مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال‌جاری تاکنون معابر فرعی این منطقه به متراژ ۲۳ هزار و ۹۰۰ مترمربع با تناژ دو هزار و ۴۰۲ تن روکش آسفالت شده است، گفت: معابر اصلی در سال جاری نیز در مساحت ۲۳ هزار مترمربع با تناژ دو هزار و ۴۱۳ روکش آسفالت شده است.

باقری گفت: با هدف ارتقای کیفی و بهسازی معابر در سال جاری زیرسازی و روکش آسفالت شش مورد معابر اصلی و روکش آسفالت ۱۸ مورد معابر فرعی انجام شد.

وی خاطرنشان کرد: شهرداری هر سال برای انجام روکش معابر اصلی و فرعی همچنین لکه‌گیری، درزگیری و آسفالت تراشی اعتبارات مناسبی را پیش‌بینی می‌کند.کد محتوا 16418

برچسب ها