کلانشهر اصفهان روی ریل توسعه

شهردار اصفهان گفت: حرکت به سوی اجرای پروژه‌های عمرانی جدید در کنار افتتاح‌های هفتگی در دستور کار مدیریت شهری اصفهان قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، قدرت الله نوروزی صبح امروز شنبه _۲۸ تیرماه ۹۹_ در برنامه رادیویی «سلام اصفهان» با اشاره به پروژه تراموا اظهار کرد: در این دوره مدیریت شهری تلاش کرده‌ایم تا عملیات اجرایی پروژه تراموا به زودی آغاز شود و در این راستا هر یکشنبه جلساتی برگزار می‌شود که در آن وضعیت پروژه مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اجرای طرح پیرایش شهری، افزود: در هر کدام از مناطق پانزده‌گانه شهر یک خیابان برای اجرای طرح پیرایش شهری انتخاب شده و در فرصت‌های بعدی تمام خیابان‌های شهر پیرایش می‌شود.

شهردار اصفهان از شهروندان به ویژه کسبه درخواست کرد: در خیابان‌هایی که طرح پیرایش شهری اجرا می‌شود، نهایت همکاری را با شهرداری داشته باشند تا شهر از نازیبایی‌ها به دور باشد.

وی گفت: حرکت به سوی اجرای پروژه‌های عمرانی جدید در کنار افتتاح‌های هفتگی در دستور کار مدیریت شهری اصفهان قرار گرفته است.

نوروزی با بیان اینکه در هفته جاری و در ادامه برنامه «هر یکشنبه، یک افتتاح» با حضور شهروندان و الزام رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی در منطقه ۱۳ ورزشگاه شهدای دستگرد و یک بوستان را افتتاح کرده و عملیات اجرایی پروژه‌های جدید خدمت رسانی به مردم را آغاز خواهیم کرد، گفت: ورزشگاه شهدای دستگرد از تملک تا انجام اقدامات عمرانی در مجموع ۸.۵ میلیارد تومان هزینه دربرداشته که امیدواریم مورد استفاده مطلوب شهروندان قرار گیرد.

وی با تاکید بر اینکه شهروندان باید برای جلوگیری از ابتلا به کرونا حتماً از ماسک استفاده کنند، اظهار کرد: در اصفهان بسیاری از مردم این موضوع را رعایت می‌کنند، البته سعی شده پیام‌های آموزشی را در سطح شهر بیش از گذشته شاهد باشیم و به شهروندان در حد لازم اطلاع رسانی کنیم.کد محتوا 16264

برچسب ها