اجرای ۱۲۰ برنامه فرهنگی در منطقه ۱۳

مدیر منطقه ۱۳شهرداری اصفهان گفت: از ابتدای تیرماه امسال۱۲۰ برنامه فرهنگی و اجتماعی با شعار «همدلانه» با محتوای افزایش مهارت های گفت و گو، روش‌های صحیح تولید، انتقال و تفهیم پیام در گفت و گو بین شهروندان اجرا می‌شود.

محمد شرفا در گفت و گو با خبرنگار ايمنا ، اظهار کرد: برنامه‌های فرهنگی در منطقه ۱۳ شهرداری با شعار «کافیست درب منزلتان را به روی کتاب باز کنید» اجرا و مورد استفاده شهروندان قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه این برنامه‌ها به صورت کوچه به کوچه و در تمام محلات منطقه ۱۳ هرشب اجرا خواهد شد، افزود: در این برنامه از ساکنین محلات مشخص شده دعوت می‌شود تا با حضور در مکانی معین و با رعایت نکات ایمنی و فاصله گذاری اجتماعی از نمایشگاه عکس سوپ مهارت، اجرای نمایش عروسکی با محتوای مهارت‌های ارتباطی، کتابخانه سیار با امکان عرضه جدیدترین کتاب‌های روز بهره مند شوند.

مدیر منطقه ۱۳ شهرداری اصفهان ادامه داد: معاونت فرهنگی این منطقه با سنجش آسیب‌های اجتماعی در هر محله به صورت میدانی توانسته است محتوای برنامه را با توجه به نیاز هر محله تهیه و مطابق با مشکلات هر محله نمایش مهارتی را به اجرا درآورد.

وی خاطرنشان کرد: این برنامه‌ها تحت عنوان پیک همدلانه با اجرای هنرمندان در خدمت شهروندان عزیز این منطقه قرار می‌گیرد.

شرفا از شهروندان خواست ضمن رعایت نکات بهداشتی، استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی در این برنامه‌ها شرکت کنند.کد محتوا 13662

برچسب ها