آمادگی ویژه خدمات شهری مشهد همزمان با روز ارتحال امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری مشهد گفت: تمهیدات لازم همزمان با روز ارتحال امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد انجام شده است.

علیرضا صحراگرد در گفت و گو با خبرنگار ايمنا ، ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن سی و یکمین سالگرد ارتحال بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران، اظهار کرد: طبق سنوات گذشته و هماهنگی‌های انجام شده با سایر دستگاه‌های اجرایی، شهرداری مشهد آمادگی کامل برای خدمت به شهروندان همزمان با روز ارتحال امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد را دارد.

وی با اشاره به تعویض بیش از ۷۵۰ پرچم ایران با پرچم مشکی در پل‌ها، میادین و تقاطع‌های غیر هم سطح افزود: علاوه بر آن تمامی آذین بندی‌های سطح شهر به طول ۱۴۰ هزار متر خاموش شده و به منظور پاکیزگی هر چه بیشتر شهر، در روزهای چهاردهم و پانزدهم خرداد ماه، رفت و روب ۱۰۰ میلیون متر مربع از سطح معابر، و شست و شوی دو میلیون متر طول از جداول سطح شهر توسط ۵۶۰۰ پاکبان و ۴۳ دستگاه جاروب مکانیزه انجام شده است.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد تاکید کرد: همچنین ۲۰ تانکر فشار قوی، ۱۲ دستگاه جدول شوی و شش دستگاه تخصصی مخزن شوی، جهت شست و شوی ویژه جداول، مخازن زباله، هندریل ها، ایستگاه‌های اتوبوس و سایر المان‌های شهری به صورت آماده باش است.

صحرا گرد ادامه داد: در همین راستا ۲۳۳ اکیپ برای جمع‌آوری سد معبر، کیسه پشتی و متکدیان در حال فعالیت هستند و مه پاشی صبحگاهی معابر منتهی به حرم مطهر امام رضا (ع) به وسیله دو دستگاه تانکر فشار قوی انجام خواهد شد.کد محتوا 13541

برچسب ها