حشمتی: شاهد نتایج تعالی‌گری در ایمنا هستیم

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: خبرگزاری ایمنا علاوه بر انجام رسالت‌های معمول یک رسانه، نقش تسهیلگری در پاسخگویی مناسب و سریع به مطالبات دو سویه مردم و مسئولان را نیز به خوبی ایفا داده است.

ایرج حشمتی در گفت و گو با خبرنگار ايمنا اظهار کرد: تخصصی شدن امور از جمله فعالیت های یک خبرگزاری می تواند به حرفه ای ساختن کارکنان آن بیانجامد و پس از دوازده سال تلاش اثربخش، نتایج تعالی گری در خبرگزاری ایمنا دیده می شود.

وی افزود: این خبرگزاری علاوه بر انجام رسالت‌های معمول یک رسانه، نقش تسهیلگری در پاسخگویی مناسب و سریع به مطالبات دو سویه مردم و مسئولان را نیز به خوبی انجام داده است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان ادامه داد: این خبرگزاری می تواند در راستای ترویج و برانگیختن حس مسئولیت اجتماعی نسبت به محیط زیست با برگزاری مناظره تخصصی بین صاحبنظران و فعالان بخش های مختلف محیط زیست، تلاش رسانه ای قوی تری در این زمینه داشته باشد.

وی گفت: پیشنهاد ما به خبرگزاری ایمنا به عنوان یک رسانه پیشرو این است که موضوع محیط زیست را در یک سرفصل مستقل و پرمخاطب بین دیگر موضوعات رسمی مطرح کند.کد محتوا 13533

برچسب ها