تولدی به رنگ زرد و سبز با حضور ستارگان

دومین برنامه ماهیانه "فوتبال به وقت اصفهان" در سالن همایش‌های باغ تجربه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ايمنا ، ویژه برنامه های "فوتبال به وقت اصفهان" که در گذشته به پخش و کارشناسی مسابقات فوتبال بر روی پرده فرهنگسراها اختصاص داشت، حالا با آیتم های جدید برای دومین ماه متوالی به میان طرفدارانش آمد.

در کنار پخش مسابقات مختلف فوتبال که با آغاز رقابت های لیگ برتر همچنان پابرجاست، " ویژه برنامه های ماهیانه "فوتبال به وقت اصفهان" با آیتم هایی جدید و جذاب به میان علاقه مندان خود آمد تا دومین میتینگ بزرگ مشترک هواداران و اهالی دو باشگاه سپاهان و ذوب آهن برگزار شده باشد.

 هواداران سپاهان و ذوب آهن، مدیران ارشد شهرداری از جمله محمد کیهانی شهردار منطقه هشت و مهندس اخوان شهردار منطقه چهار اصفهان، هنرمندان و جمعی از ستارگان دیروز، امروز و فردای فوتبال اصفهان مهمانان این جشن بزرگ بودند.

تجلیل از استاد محمود یاوری - حسن اکلیلی و اصغر عنوانی پیشکسوتان فوتبال و هنر اصفهان، تجلیل از سعید ساکت فعال رسانه ای و مجری ورزشی شبکه اصفهان، اجرای موسیقی توسط احسان شماعی زاده و حامد جمشیدی خوانندگان سپاهان و ذوب آهن و اجرای استندآپ کمدی توسط سید محسن هاشمی  به همراه تجلیل از آرین شمس، امیر محمد اخوت و پارسا اسماعیلی نونهالان و ستارگان فردای فوتبال اصفهان و پخش کلیپ از جمله آیتم های این ویژه برنامه بود.

 ازنکات جالب توجه این برنامه اجرای مشترک مرتضی رمضانی راد با حمید بابایی( گلر سابق سپاهان، ذوب آهن و استقلال) بود که به نوعی باعث  شد این ستاره سابق فوتبال اصفهان وارد عرصه مجری‌گری شود. بابایی در حال حاضر مربی گلرهای آکادمی ذوب آهن است.

گرامیداشت اولین سالگرد تولد روزنامه الکترونیکی فوتبال اصفهان از دیگر برنامه های این مراسم بود. روزنامه فوتبال اصفهان در ۶ شهریور۹۷ موجودیت خود را اعلام و به میان فوتبال دوستان اصفهانی آمد.

این  ویژه برنامه به همت اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان با همکاری شهرداری منطقه چهار و شهرداری منطقه هشت اصفهان در سالن همایش های باغ تجربه اصفهان برپا شد.کد محتوا 13387

برچسب ها