منطقه ۱۲ متحول می‌شود

مدیر منطقه ۱۲ شهرداری اصفهان پروژه "پردیس خانواده محور" را به عنوان پروژه محرک توسعه این منطقه دانست و گفت: احداث این پروژه به افزایش سرانه‌های فرهنگی، ورزشی، تفریحی، اجتماعی و فضاهای سبز در این منطقه کمک خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ايمنا ، علی باقری صبح امروز _پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه ۹۸_ در جلسه داوری پروژه‌های محرک توسعه مناطق ۱۵ گانه شهرداری اصفهان اظهار کرد: پروژه محرک توسعه منطقه ۱۲ شهرداری اصفهان با عنوان پردیس خانواده محور در زمینی به وسعت ۴۶ هزار مترمربع در خیابان بهارستان با کاربری‌های ورزشی، فرهنگی، تفریحی و اجتماعی طراحی شده است.

وی افزود: جانمایی پروژه پردیس خانواده محور در مجاورت خیابان بهارستان و موقعیت سوق الجیشی برای محلات مناطق ۱۲  و هشت شهرداری اصفهان، محله های کمتربرخورداری همچون ناصرخسرو و قرارگیری در مجاورت خط یک قطار شهری اصفهان مزایا و تحولات زیادی را برای این منطقه به همراه خواهد داشت.

مدیر منطقه ۱۲ شهرداری اصفهان ادامه داد: یکی دیگر از قابلیت های پروژه پردیس خانواده محور افزایش سرانه‌های فضای سبز و تفریحی شهروندان ساکن در این منطقه است.

وی با بیان اینکه در پروژه پردیس خانواده محور فضایی برای بازی کودکان پیش‌بینی شده است، گفت: در بخش سرانه‌های فرهنگی پروژه سالن آمفی تئاتر، در بخش سرانه ورزشی احداث زمین‌های ورزشی و استخر پیش‌بینی شده و علاوه بر آن کافی شاپ و رستوران نیز در طراحی پروژه لحاظ شده است.

باقری تاکید کرد: اجرای پروژه پردیس خانواده محور خواسته شهروندان این منطقه است و ظرفیتی را فراهم خواهد کرد تا افراد همراه با خانواده خود ساعات اوقات فراغت را در آن بگذرانند.

وی خاطرنشان کرد: این پروژه قابلیت سرمایه‌گذاری دارد، همچنین به اصلاح بافت فرسوده و جلوگیری از توسعه‌های غیرقانونی کمک شایانی خواهد کرد.

مدیر منطقه ۱۲ شهرداری اصفهان با بیان اینکه تا کنون ۶۵ درصد تملک زمین پروژه پردیس خانواده محور انجام شده است، افزود: در بودجه سال جاری منطقه ۱۱ میلیارد تومان اعتبار برای احداث این پروژه پیش‌بینی شده است که امیدواریم در آینده نزدیک وارد فاز اجرایی شود.کد محتوا 13265

برچسب ها