استفاده از اصفهان کارت به عنوان بلیط‌ الکترونیک باغ پرندگان

مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: باغ پرندگان اصفهان به عنوان نخستین مرکز گردشگری تفریحی شهر به سیستم فروش بلیط الکترونیک مجهز و استفاده از اصفهان کارت به عنوان بلیط‌های الکترونیک در آن فراهم شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، سیدرسول هاشمیان صبح امروز_ شنبه سوم خردادماه ۹۹_ در آئین افتتاح نخستین سامانه فروش بلیط الکترونیک مراکز گردشگری شهر اصفهان در باغ پرندگان، اظهار کرد: فروش بلیط الکترونیک برای مدتی به صورت پایلوت اجرا می‌شود که پس از آن و انجام بررسی‌های لازم در سایر مراکز گردشگری مجموعه ناژوان نیز پیاده خواهد شد.

وی افزود: سهولت در خرید بلیط توسط گردشگران، حذف صف خرید بلیط در ایام پیک گردشگری و قابلیت خرید از طریق اپلیکیشن و سایت‌های اینترنتی و همچنین حذف گردش پول نقد از مزایای طرح فروش بلیط الکترونیک است.

مدیر طرح ساماندهی ناژوان با اشاره به استقبال مردم از خدمات مراکز گردشگری ناژوان گفت: در فاز اول این طرح سعی شده تا با استفاده از وب کیوسک‌های مستقر شده و صدور بلیط‌های دارای کد QR، فروش بلیط باغ پرندگان ساماندهی شود.

هاشمیان با اشاره به وجود امکان استفاده از اصفهان کارت به عنوان بلیط‌های الکترونیک، ادامه داد: در فاز دوم این طرح نیز امکان دریافت بلیط از نرم افزارها و اپلیکیشن‌های تلفن همراه و سایت‌های اینترنتی فراهم می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر باغ پرندگان با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی آماده استقبال از شهروندان و گردشگران شده است.کد محتوا 13199

برچسب ها