اجرای طرح داوطلبانه پاکسازی ناژوان باحضور ۱۰۰ فعال محیط زیست

مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: طرح داوطلبانه پاکسازی پارک جنگلی ناژوان و جمع‌آوری زباله و مواد بازیافتی با همکاری شرکت توسعه مجتمع های سیاحتی فرهنگی سپاهان و با حضور بیش از ۱۰۰ نفر از اعضای سازمان‌های مردم نهاد فعال در این حوزه اجرا شد.

سیدرسول هاشمیان در گفت و گو با خبرنگار ايمنا اظهار کرد: طرح داوطلبانه پاکسازی ناژوان به مناسبت روز ملی هوای پاک و با مشارکت سازمان مدیریت پسماند، سازمان فرهنگی تفریحی ورزشی شهرداری، باشگاه فرهنگی ورزشی  فولاد مبارکه سپاهان، مجمع فعالان زیست محیطی اصفهان، گروه‌های کوهنوردی اجرا شد.

وی ادامه داد: در این طرح، جاده سلامت شماره یک حدفاصل ایستگاه‌های اول و دوم تله سیژ به طول تقریبی سه کیلومتر پاکسازی شد.

مدیر طرح ساماندهی ناژوان تصریح کرد: در طرح داوطلبانه پاکسازی پارک جنگلی ناژوان سعی کردیم از توان اعضای سازمان‌ها و نهادهای اجتماعی استفاده شود تا نتیجه‌ای خوب و قابل قبول دریافت کنیم.

وی با اشاره به اجرای طرح پاکسازی پارک جنگلی ناژوان به صورت ماهانه در ناژوان، افزود: قصد داریم با مشارکت سایر نهادهای اجتماعی بتوانیم به صورت منظم و ثابت هر ماه اقدام به اجرای این طرح در نقاط مختلف ناژوان کنیم.

هاشمیان گفت: در این طرح بیش از ۳۰ کیلو زباله و مواد بازیافتی به همراه مقدار قابل توجهی فیلتر استفاده شده سیگار که در سطح مجموعه رها شده بود، جمع آوری شد.کد محتوا 13180

برچسب ها