رضایتمندی ۹۱ درصدی شهروندان از ۱۳۷

در هفته گذشته ۹۷۵ مورد از تماس‌های شهروندان با اداره ۱۳۷ شهرداری اصفهان توسط کارشناسان این اداره به مسئولان اجرایی مناطق، ارجاع و نتیجه عملکرد آنها از طریقِ تماس با شهروندان پیگیری شد که بازتاب آن رضایت‌مندی ۹۱ درصدی تماس‌گیرندگان بوده است.

به گزارش خبرنگار ايمنا و بر اساس اعلام اداره ارتباطات مردمی ۱۳۷ شهرداری اصفهان، شهروندان اصفهانی در هفته‌ای که گذشت، هفت هزار و ۷۴۷ تماس با مرکز ۱۳۷ برقرار کردند تا درخواست‌ها و پیشنهادات خود را با کارشناسان این اداره در بین بگذارند.

از مجموع تماس‌های واصل شده چهار هزار و ۸۱ مورد مربوط به معاونت خدمات شهری معادل ۵۲.۶ درصد، ۴۶۷ تماس معاونت عمران معادل شش درصد و ۱۱۶ مورد نیز ترافیکی شامل ۱.۴ درصد از مجموع کل پیام‌هاست؛ سایر پیام‌ها نیز به سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته به شهرداری ارجاع شد.

این گزارش حاکی است ۹۷۵ مورد از تماس‌های شهروندان مربوط به مواردی همچون موارد مرتبط با ساخت و ساز غیرمجاز، ترکیدگی و باز ماندن والو فضای سبز و موارد مرتبط با رفع خطر توسط کارشناسان این اداره به مسئولان اجرایی مناطق، ارجاع و نتیجه عملکرد آنها از طریقِ تماس با شهروندان پیگیری شد که بازتاب آن رضایت‌مندی ۹۱ درصدی تماس‌گیرندگان بوده است.

در بخش بازخورد نیز به منظور پیگیری پیام‌های ارجاع شده به مناطق و اقدامات صورت گرفته، هفت هزار و ۶۱۶ تماس با شهروندان برقرار شده است.

کارشناسان اداره ارتباطات مردمی ۱۳۷ شهرداری اصفهان طی هفته گذشته دو هزار و ۷۶۲ مورد مشاوره یا اطلاعات مربوط به اطلاع رسانی محدودیت‌های ترافیکی و اطلاعاتی درباره حمل‌ونقل عمومی، شماره تلفن‌های مناطق مورد نیاز شهروندان را به شهروندان ارائه کردند.

به گزارش ايمنا ، شهروندان اصفهانی می‌توانند همه روزه به صورت ۲۴ ساعته با سامانه ۱۳۷ شهرداری اصفهان تماس گرفته و مسائل و مشکلات خود را در بخش‌های خدمات شهر، عمران و ترافیک شهری مطرح و از راهنمایی و مشاوره کارشناسان این اداره در حوزه مدیریت شهری استفاده کنند.کد محتوا 13026

برچسب ها