برگزاری نخستین جلسه

نخستین جلسه "تشکل معتمدان محلی" منطقه ۱۴ با حضور معتمدان ۱۲ محله آن برگزار شد و آنها ضمن بیان دغدغه‌ها و مشکلات از پروژه‌های در حال اجرای منطقه بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار ايمنا ، علی شمسی در این  دیدار اظهار کرد: منطقه ۱۴ با ریزدانه‌های سکونتی فراوان شکل گرفته و تا چند سال گذشته از آن به عنوان منطقه محروم یاد می‌شد، اما امروز صفت محرومیت از آن حذف شده و منطقه در حال توسعه معرفی شده است.

وی با اشاره به پروژه‌های عمرانی در حال اجرای منطقه ۱۴، گفت: در حال حاضر ۹ پروژه مهم در این منطقه در حال اجرا است که این منطقه را به منطقه‌ای  پویا، عمرانی و کارگاهی تبدیل کرده است.

مدیر منطقه ۱۴ شهرداری اصفهان با اشاره به مرمت برج کبوتر حصه اظهار کرد: برای مرمت این برج پنج میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده و در حال حاضر ۱۵درصد پیشرفت داشته است.

وی از پیشرفت ۶۱ درصدی احداث تقاطع غیر همسطح آفتاب خبرداد و گفت: برای اجرای این پروژه بیش از ۵۹۱ میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است.

شمسی از دیگر پروژه‌های منطقه ۱۴ را دیوارکشی مادی ارزنان با مالون(سنگ بادبر)، زیرسازی و آسفالت معابر تفکیکی محله موسوی، زیرسازی و آسفالت تفکیکی محله قزوینی، زیرسازی و آسفالت تفکیکی شهرک سرو برشمرد.

وی خاطرنشان کرد: ورزشگاه‌های رستم واقع در محله ارزنان و سهراب واقع در محله عمان‌سامانی مطابق با استانداردهای روز دنیا با بیش از ۶۰ درصد پیشرفت در حال احداث است و تا پایان سال‌جاری افتتاح و در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

به گزارش ايمنا ، پس از این جلسه، معتمدان محلی از پروژه‌های بزرگ در حال اجرای منطقه ۱۴ از جمله بخشی از حلقه حفاظتی شهر، ادامه بلوار فرزانگان، پل آفتاب و دو ورزشگاه رستم و سهراب همچنین یکی از چهار ایستگاه خط دو قطار شهری اصفهان بازدید کرده و در جریان روند پیشرفت آن‌ها قرار گرفتند.کد محتوا 13001

برچسب ها