ضدعفونی مکان‌های در معرض خطر منطقه یک اصفهان

مدیر منطقه یک شهرداری اصفهان گفت: روزانه مکان‌های در معرض خطر این منطقه سه مرتبه ضدعفونی می‌شود.

مهین شکرانی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا با اشاره به اقدامات پیشگیرانه منطقه یک برای مقابله با ویروس کرونا، اظهار کرد: پس از اعلام خبر شیوع ویروس واگیردار کرونا و بنا بر دستور شهردار اصفهان و تاکید اعضای شورای شهر، تمام امکانات منطقه برای مقابله با این ویروس به حالت آماده باش درآمد تا از گسترش آن جلوگیری شود.

وی با بیان اینکه یکی از اقدامات انجام شده برای مقابله با کرونا ضدعفونی فضاهای عمومی در سطح منطقه بوده است، افزود: ضدعفونی فضاهای عمومی شامل خیابان‌ها، سرویس‌های بهداشتی، ایستگاه‌های اتوبوس، وسایل بازی واقع در پارک‌ها، دستگاه‌های حرکت درمانی و محوطه اطراف بیمارستان‌ها و مراکز درمانی است.

مدیر منطقه یک شهرداری اصفهان با اشاره به فعال بودن هفت بیمارستان در سطح این منطقه، تصریح کرد: روزانه مکان‌های در معرض خطر این منطقه به ویژه محوطه پیرامونی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی سه مرتبه ضدعفونی می‌شود.

وی با بیان اینکه خیابان شمس آبادی با توجه به تردد بالای روزانه بیماران با استفاده از تانکرهای مخصوص مهپاشی شده است، گفت: اکیپ‌های ویژه عملیات گندزدایی را به صورت مهپاش املاح ضدعفونی انجام دادند.

شکرانی ادامه داد: در فضاهای اداری با توجه به مراجعه شهروندان، محوطه اماکن و صندلی‌ها و میزها روزانه چندین مرتبه ضدعفونی می‌شود و ماسک و ژل ضدعفونی کننده در ابتدای محل‌های ورودی برای استفاده کارکنان و مراجعان تعبیه شده است.کد محتوا 12947

برچسب ها