انتصاب معاون فرهنگی – اجتماعی و معاون خدمات شهری شهردار اصفهان

با حکم شهردار اصفهان، مجتبی شاهمرادی معاون فرهنگی – اجتماعی شهردار اصفهان و مهدی بقایی، معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان شدند.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، با صدور حکم شهردار اصفهان، مجتبی شاهمرادی به سمت معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان و مهدی بقایی به سمت معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان منصوب شد.

علی قاسم‌زاده در متن حکم خود خطاب به مجتبی شاهمرادی آورده است:

«در فصلی نو از حکمروایی شهری و در آغازین سال‌های گام دوم انقلاب اسلامی با شناختی که از توانمندی‌ها و تجارب ارزشمند جنابعالی در حوزه‌های فرهنگی و هنری دارم، جنابعالی را به سمت معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان منصوب می‌نمایم.

در این مسیر از شما می‌خواهم در افق نگاه و اندیشه رهبر حکیم انقلاب، با نگاهی تحول آفرین و عالمانه نسبت به تحقق اهداف فرهنگی، اجتماعی، تفریحی و ورزشی شهرداری همت گمارید.

امید است صرفاً رضایت خداوند متعال را در امور و تصمیم‌هایتان در نظر بگیرید و با استفاده از ظرفیت نخبگان و بهره گیری از تجارب نیروهای کارآمد آن سازمان در انجام وظایف محوله موفق و پیروز باشید.»

همچنین در حکم مهدی بقایی نیز چنین آمده است:

« در فصلی نو از حکمروایی شهری و در آغازین سال‌های گام دوم انقلاب اسلامی، به موجب این حکم جنابعالی را که فردی متعهد، خلاق و صاحب ایده در حوزه مدیریت شهری هستید، به سمت معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان منصوب می‌نمایم.

در این مسیر از شما می‌خواهم در افق نگاه و اندیشه رهبر حکیم انقلاب با برنامه ریزی عالمانه، تحول آفرین نسبت به ارائه خدمات منظم، عادلانه و متواضعانه به شهروندان شریف اصفهان همت گمارید.کد محتوا 40607

برچسب ها