شبکه روشنایی پل خواجو تا نوروز بهینه سازی می شود

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: شبکه روشنایی پل خواجو با هماهنگی میراث فرهنگی، تا نوروز بهینه سازی و اصلاح می شود.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، حسین امیری با اشاره به برگزاری نشست مشترک معاونت خدمات شهری شهرداری اصفهان با مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان در خصوص بهینه سازی روشنایی پل خواجو و سی و سه پل اظهار کرد: با توجه به مذاکراتی که میان شهرداری و میراث فرهنگی صورت گرفت، عملیات بهینه سازی (تقویت روشنایی و کیفیت تاسیسات) و اصلاح شبکه روشنایی پل خواجو با هماهنگی سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی انجام می شود.

وی با اشاره به لزوم نوسازی و بهسازی تاسیسات شهری پس از پایان عمر مفید آن طبق برنامه زمانبندی، گفت: این بهینه سازی و اصلاح با برگزاری جلسات کارشناسی و مدیریتی تمام جزئیات با اولویت عدم دخل و تصرف در بنای پل خواجو اجرایی و تا شب عید به پایان می رسد.

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان افزود: شهرداری اصفهان هر ساله اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد تومان برای بهینه سازی تاسیسات شهری شامل روشنایی پارک ها، نورپردازی ابنیه تاریخی، آبنماها و شبکه آبیاری فضای سبز هزینه می کند.

وی تصریح کرد: مجموعه اقداماتی که در حوزه معاونت شهری برای نگهداری تاسیسات شهری به کار می رود، برای نگهداری از این تاسیسات است. علاوه بر این موضوع، سالانه بیش از ۱۵ درصد از تجهیزات در این حوزه بهینه سازی می شود.کد محتوا 29618

برچسب ها