سال جهش تولید
  • 1399-07-23 12:28
  • كد محتوا:20857
بهره‌برداری از پروژه سردار شهید سلیمانی تا پایان سال

شهردار اصفهان از پیشرفت ۷۳ درصدی پروژه مجموعه پل‌ها و تقاطع غیرهمسطح شهید سلیمانی خبر داد و گفت: این پروژه با تلاش کارگران و پیمانکاران و تزریق منابع مالی مورد نیاز تا پایان سال‌جاری به اتمام خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار ايمنا ، قدرت الله نوروزی امروز _چهارشنبه ۲۳ مهر ماه ۹۹_ در جلسه بررسی پیشرفت پروژه‌های عمرانی شهر که به صورت آنلاین برگزار شد، اظهار کرد: در حال حاضر پروژه مجموعه پل‌ها و تقاطع غیر همسطح شهید سلیمانی با تأخیر کمی در اجرا روبرو شده است.

وی افزود: مهمترین دلایل انحراف زمانی ۶.۹ درصدی پروژه شهید سلیمانی در اجرا، تداخل دیوار کارخانه قند با رمپ C که ترافیک موقت پروژه را تحت تأثیر قرار داده بود، همچنین جابجایی تأسیسات پروژه، تداخل منازل سازمانی کارخانه قند با رمپ B و معارضات حوضچه کارخانه و کارواش بوده است.

شهردار اصفهان از پیشرفت ۷۳ درصدی پروژه شهید سلیمانی خبر داد و تصریح کرد: این پروژه با تلاش کارگران و پیمانکاران و تزریق منابع مالی مورد نیاز  تا پایان سال جاری به اتمام خواهد رسید.

وی با بیان اینکه المان پروژه مجموعه پل‌ها و تقاطع غیر همسطح شهید سلیمانی باید هر چه سریع‌تر طراحی شود، گفت: با اجرای این پروژه یکی از بزرگترین پل‌ها در شهر اصفهان احداث خواهد شد.

نوروزی با اشاره به روند پروژه میدان شهدای هسته‌ای، اظهار کرد: این پروژه باید تا پایان امسال به اتمام برسد و مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

وی ادامه داد: آزادسازی مسیر برای اجرای خیابان‌سازی روشن دشت و ارغوانیه نیز باید هرچه زودتر انجام شده و المان‌های پروژه احداث شود.

شهردار اصفهان با بیان اینکه در خصوص تعیین تکلیف المان وسط میدان شهدای هسته‌ای و سردیس‌های چهار سمت میدان با هماهنگی سازمان زیباسازی شهرداری باید تا یک ماه آینده اقدام شود، گفت: این پروژه هنگامی هویت‌دار می‌شود که مسیر از میدان شهدای هسته‌ای تا گردنه زینل و البته به سمت شهرک زاینده رود احداث شود.

وی با اشاره به آزادسازی پنج مغازه باقی‌مانده در مسیر کندروی خیابان مشتاق در راستای اجرای پروژه میدان شهدای هسته‌ای، تاکید کرد: این مغازه‌ها باید به صورت قانونی آزادسازی شود.

نوروزی تصریح کرد: پروژه میدان شهدای هسته‌ای باید به صورت پکیج در نظر گرفته شود؛ البته بر سختی کار واقف هستیم، اما آزادسازی‌های مسیر این پروژه تا بهمن‌ماه امسال باید به اتمام رسد.