زیباسازی دیوارهای زابل/ساخت و ساز در بافت فرسوده سمنان

در این بسته خبری از تخریب ۲۲ ملک خطرزا با دستور دادستان نهاوند تا انتصاب معاون مالی و اداری خرمشهر و لایروبی انهار و جوی‌های آب فردیس را بخوانید.

به گزارش خبرنگار ایمنا، هفته گذشته شهرهای کشور شاهد رویدادهای مهمی در عرصه‌های مختلف عمرانی، اجتماعی و فرهنگی بود. در بسته خبری ایمنا (کوتاه از شهرهای ایران) سر فصل مهمترین رویدادهای خبری را مرور می‌کنیم:

ارتقا درجه شهرداری کنگاور

رامین صادقی، شهردار کنگاور با اشاره به ارتقای یک پله‌ای این شهرداری گفت: این شهرداری با اوج گیری فعالیت‌های عمرانی و خدماتی خود و به دستور وزیر کشور از درجه هفت به هشت ارتقا یافت.

۱۵۱ عملیات آتش نشانی قزوین در نیمه اول مهرماه

آتش نشانان قزوینی در نیمه اول مهرماه در ۱۵۱ مورد عملیات امداد و نجات و اطفای حریق حضور داشته‌اند.

کمک‌های مالی دولت به شهرداری‌های کوچک

مهدی جمالی نژاد، رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با اشاره به شرایط نامساعد درآمدی شهرداری‌ها گفت: قصد داریم به شهرداری‌های شهرهای کوچک که با مشکلات اقتصادی فراوانی مواجهند کمک‌های مالی بکنیم.

انتصاب معاون مالی و اداری شهردار خرمشهر

عزیز ساعدی معاون مالی و اداری شهردار خرمشهر شد.

استقبال از ساخت و ساز در بافت فرسوده سمنان کمرنگ است

روح الله سالار، سرپرست مدیریت تشخیص و وصول درآمد شهرداری سمنان گفت: استقبال برای ساخت و ساز از سوی شهروندان در بافت فرسوده این شهر، با وجود در نظر گرفتن معافیت‌های مختلف از سوی شهرداری، قابل توجه و رضایت بخش نیست.

زیباسازی دیوارهای زابل

گروهی از فعالان اجتماعی شهرستان زابل با عنوان گروه صدای زنان سیستان با ابتکاری جالب و بهره گیری از طرح و نقش و رنگ، به زیباسازی برخی دیوارهای شهر زابل پرداختند.

ممنوعیت اتراق در پارک‌های کرمان، سیرجان و رفسنجان

استاندار کرمان گفت: شهرداری و نیروی انتظامی به مدت دو هفته از اتراق و تجمع در پارک‌های سیرجان، رفسنجان و کرمان جلوگیری کنند.

لایروبی انهار و جوی‌های آب فردیس

حشمت‌الله عزیزی، سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری فردیس از انجام عملیات لایروبی انهار و جوی‌های آب در این شهر خبر داد.

تخریب ۲۲ سازه خطرزا با دستور دادستان نهاوند

محمد حسین‌پور، شهردار نهاوند از تخریب ۲۲ سازه خطرزا با دستور دادستان خبر داد.کد محتوا 20501

برچسب ها