افتتاح پروژه نمایشگاه تا اوایل ۹۸

مدیر پروژه نمایشگاه بین المللی اصفهان گفت: پروژه نمایشگاه اصفهان تا اوایل سال ۹۸ به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش ايمنا ، مصطفی حسینی امروز (یکشنبه) در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: روند ساخت پروژه نمایشگاه سرعت گرفته و در صورت تامین مالی این نمایشگاه تا اوایل سال ۹۸ به اتمام نهایی می رسد.

وی افزود: ساختمان اداری و پشتیبانی این پروژه با مساحت هشت هزار متر مربع شامل بخش هایی مانند دیتاسنتر، صرافی، بانک، گمرک و اتاق‌های اداری و سالن جلسات است.  

مدیر پروژه نمایشگاه فاز اول این نمایشگاه را شامل بخش هایی مانند ساختمان رجیسترینگ،  پذیرایی، کافی شاپ و کلاس‌ها، اتاق‌های مذاکره می‌شود.   حسینی اضافه کرد: یکی از بخش های مهم این پروژه ساخت مخازن آب است که پیشرفت ۹۰ درصدی داشته است. مخرن شماره یک مربوط به آب آتش نشانی و آب آشامیدنی با گنجایش دو هزار و ۵۰۰ متر مکعب و مخرن شماره دو هم مربوط به آب خاکستری و فضای سبز با گنجایشی مشابه قبلی است.  

وی مساحت  سالن اصلی نمایشگاه را ۱۵ هزار متر مربع شامل فضای مسقف عنوان کرد از آن میتوان در سه بخش مجزا یا به طور همزمان استفاده کرد.

مدیر پروژه نمایشگاه افزود: این پروژه نوعی شهرک نمایشگاهی محسوب میشود که دارای ۴۷ هکتار فضای دیوار کشی شده است. البته در کارگروه امور تخصصی و امور زیربنایی استان ۱۵۰ هکتار از اراضی این منطقه به عنوان فضای نمایشگاهی تغییر کاربری پیدا کرده که این موضوع امکان توسعه مجدد این مکان را فراهم خواهد کرد.

حسینی با اشاره به پیشرفت ۴۱ درصدی این پروژه گفت: ساخت این پروژه سرعت گرفته اما در کنار سرعت کیفیت را هم مد نظر داریم.کد محتوا 18901

برچسب ها