افزایش تولید الکل و مواد ضدعفونی کننده در اصفهان

استاندار اصفهان با اشاره به جلسات خود با تولیدکنندگان محصولات حفاظتی و بهداشتی از جمله الکل و مواد ضدعفونی کننده، گفت: مشکل کمبود این اقلام با افزایش شیفت‌های کاری تولیدکنندگان این مواد و جلوگیری از مصارف غیر ضروری برطرف می‌شود.

به گزارش ايمنا به نقل از اداره کل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل، عباس رضایی روز دوشنبه در حاشیه جلسه با فعالان تولید الکل، ژل و محصولات بهداشتی و ضدعفونی کننده، اظهار کرد: یکی از مشکلات مردم در روزهای گذشته کمبود برخی از اقلام بهداشتی یا توزیع آن با قیمت بسیار بالا بود که جهت ضدعفونی کردن و گندزدایی مورد نیاز است.

وی با اشاره به فعالیت خوب واحدهای تولیدی این محصولات در اصفهان‌، ادامه داد: متأسفانه به دلیل توزیع نامناسب هرج و مرجی در این مسئله وجود داشت و برخی از این محصولات برای مصرف غیر ضروری از اصفهان خارج می‌شد که در این جلسه تاکید شد که با مدیریت صحیح توزیع جلوی این مصارف گرفته شود.

استاندار اصفهان تاکید کرد: در همین راستا روزانه ۳۷.۵ تن الکل برای مصرف استان در نظر گرفته شد که تا دو روز دیگر وارد چرخه توزیع خواهد شد و برخی مشکلات بوجود آمده در این زمینه برطرف می‌شود.

وی ادامه داد: اگرچه این مسئله در حیطه اختیارات دانشگاه علوم پزشکی اصفهان است ولی به جهت رفاه حال بیشتر مردم، استانداری اصفهان در این زمینه ورود پیدا کرد و تولیدکنندگان نیز در این زمینه قول مساعد دادند.کد محتوا 16288

برچسب ها