تکمیل پروژه سالن اجتماعات گلستان شهدا تا پایان شهریورماه ۹۹

معاون عمران شهری شهردار اصفهان از پیشرفت ۹۰ درصدی سالن اجتماعات فردوس خبرداد و گفت: این پروژه تا پایان شهریورماه امسال تکمیل خواهد شد.

ایرج مظفر در گفت‌وگو با خبرنگار ايمنا ، اظهار کرد: پروژه سالن اجتماعات گلستان شهدا که به نام «فردوس» نامگذاری شده با هدف تکریم خانواده شهدا و ساخت سالن اجتماعات مذهبی و اجتماعی در شأن مردم شهیدپرور اصفهان با سازه‌ای خاص و طراحی متفاوت در حال احداث است.

وی تصریح کرد: هزینه آزادسازی پروژه سالن اجتماعات فردوس ۴۰۰ میلیارد ریال و هزینه اجرای آن ۳۴۰ میلیارد ریال است که در مجموع کل هزینه‌ها بالغ بر ۷۴۰ میلیارد ریال است.

معاون عمران شهری شهردار اصفهان ادامه داد: مساحت زیربنا، سالن‌ها، رواق‌ها، لابی‌ها، تأسیسات اداری، سرویس بهداشتی و پست برق ۹ هزار و ۵۰۰ مترمربع و محوطه و پارکینگ روباز ۱۲ هزار و ۲۷۰۰ مترمربع است که در مجموع ۲۲ هزار و۲۰۰ مترمربع می‌شود.

وی با بیان اینکه پروژه سالن اجتماعات فردوس تاکنون ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، تصریح کرد: این مجموعه از فروردین ۹۸ آغاز شده و تا پایان شهریور امسال تکمیل خواهد شد.

مظفر گفت: گلستان شهدا یکی از مکان‌های مهم برای اجرای برنامه‌های فرهنگی و مذهبی به شمار می‌رود و احداث یک سالن اجتماعات در خور شأن مردم این شهر شهیدپرور مورد نیاز است.کد محتوا 17803

برچسب ها