اضافه شدن ۱۱ اثر هنری به مجسمه‌های شهر اصفهان

دبیر سمپوزیوم مجسمه‌سازی اصفهان گفت: با برگزاری سمپوزیوم مجسمه‌سازی ۱۱ اثر هنری به مجموعه مجسمه‌های سطح شهر اضافه می‌شود و دائم باقی می‌ماند.

پیمان کریمی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: سمپوزیوم مجسمه‌سازی اصفهان از تاریخ سوم تا سیزدهم اسفندماه سال‌جاری با حضور هنرمندانی از سراسر کشور برگزار شده است.

وی افزود: در این سمپوزیوم ۱۱ هنرمند از خراسان‌جنوبی، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، تهران، کرمان، مازندران و اصفهان گردهم آمده‌اند تا طرح‌های ویژه خود را برای نوروز ارائه کنند.

دبیر سمپوزیوم مجسمه‌سازی اصفهان تصریح کرد: ۹۰ درصد متریال سمپوزیوم آهن آلات بازیافتی است که در حال تبدیل شدن به آثار هنری ماندگار شهری است.

وی با بیان اینکه در بین هنرمندان، برخی در سطح ملی و جهانی شناخته شده و آثار آنها دارای امضای هنری است، گفت: این هنرمندان در مدت ۱۰ روز در سمپوزیوم حضور یافته و آثاری را برای اصفهان خلق می‌کنند تا در ایام نوروز در سطح شهر نصب شود.

کریمی خاطرنشان کرد: با برگزاری سمپوزیوم مجسمه‌سازی اصفهان ۱۱ اثر هنری به مجموعه مجسمه‌های شهری اصفهان اضافه می‌شود و دائم باقی می‌ماند.

وی با اشاره به اهداف برگزاری سمپوزیوم مجسمه‌سازی اصفهان، اظهار کرد: در این سمپوزیوم هنرمندان اثرهای خوبی خلق می‌کنند که در تبادل تجربیات آنها نیز بسیار اثرگذار است، همچنین با دید شهری مدیران شهری اصفهان آشنا می‌شوند.Content code 17572

tags