سال 94منطقه 11شهرداری
English\العربیهنقشه سایتنقشه سایتعضویت و ورود اعضاورود اعضاصفحه اصلیصفحه اصلی
1390/05/01 شهردار منطقه یازده در آیین بهره برداری از پروژه های منطقه یازده
شهردار منطقه یازده در آیین بهره برداری از پروژه های منطقه یازده

 
شهردار منطقه ۱۱ اصفهان گفت: شهرداري اين منطقه به منظور توزيع عادلانه خدمات، افزايش رفاه و آسايش مردم و آماده سازي محيطي شاد و به طور كلي رفع محروميت زدايي از محلات محروم امروز۳۰ پروژه عمراني، فرهنگي و خدماتي را در اختيار اهالي اين منطقه قرار داده است
محمد رضا بركت در آيين بهره برداري از پروژه هاي عمراني، فرهنگي و خدماتي منطقه ۱۱ با اشاره به اين كه توسعه كيفي شهر بايد در آهنگي همسان در تمامي محلات صورت گيرد، اظهار داشت: در سال گذشته با شناسايي با فعاليت ۱۴۰۰ ساعت- نفر تمامي نقاط قوت و ضعف محلات شناسايي شد و پروژه هاي عمراني ، فرهنگي بر اساس نياز هر محله تعريف گرديد.
وي با اشاره به اين كه ۳۰ پروژه با هزينه ۱۶۰ ميليارد ريال به بهره برداري رسيد
شهردار منطقه ۱۱ اصفهان با اشاره به احداث خيابان ليمجير
خيابان شهداي ليمجير به طول ۱۳۵۰ متر و عرض ۳۶ متر و با هزينه اي بالغ بر ۷۶ ميليارد و ۶۸۰ ميليون ريال به منظور رفع گره ترافيكي رهنان به بهره برداري رسيد
بعد از گذشت ۷ سال تصريح كرد: خيابان شهداي ليمجير به طول ۱۳۵۰ متر و عرض ۳۶ متر و با هزينه اي بالغ بر ۷۶ ميليارد و ۶۸۰ ميليون ريال به منظور رفع گره ترافيكي رهنان به بهره برداري رسيد.
بركت با بيان اين كه احداث خيابان سعدي به طول و عرض ۱۲۰۰ و ۲۰ متر و با اعتباري بالغ بر۶ ميليارد و ۳۰۰ ميليون ريال انجام شد، خاطرنشان كرد: ساخت خيابان امام رضا(ع) به طول هزار و عرض ۳۶ متر و هزينه ۳ ميليارد و ۵۰۰ ميليون ريال و خيابان سازي خيابان شهيد دكتر چمران به طول و عرض ۷۰۰ و ۳۰ متر و اعتباري ۶ ميليارد ريال انجام شد و امروز در اختيار اهالي اين منطقه قرار گرفت.
وي به احداث ميدان اخلاص به مساحت ۸۰۰ متر و هزينه ۳۰۰ ميليون ريال اشاره و خاطرنشان كرد: خيابان قدس بعد از گذشت ۳۰ سال با هزينه اي بيش از ۴ ميليارد و ۵۰۰ ميليون ريال آزاد سازي گرديد.
شهردار منطقه ۱۱ اصفهان با بيان اين كه روكش آسفالت خيابان هاي شهيدان غربي، آيت الله مطهري، شهدا و دكتر چمران با هزينه ۲ ميليارد ریال در مساحت ۳۵ هزار متر مربع انجام شد، اظهار داشت: روكش آسفالت معابر فرعي سطح منطقه با هزينه ۲ ميليارد و ۶۰۰ ميليون ريال در مساحت ۴۶ هزار متر مربع از ديگر اقدامات منطقه ۱۱ است.
بركت ادامه داد: پياده رو سازي خيابان هاي ابوذر، شهيدان غربي، دكتر چمران به ترتيب با هزينه ۹۰۰ ، ۵۰۰  و ۵۰۰ ميليون ريال انجام گرديد.
وي به پروژه هاي فرهنگي
خيابان قدس بعد از گذشت ۳۰ سال با هزينه اي بيش از ۴ ميليارد و ۵۰۰ ميليون ريال آزاد سازي گرديد
اين منطقه اشاره و اضافه كرد: فرهنگسراي گلزار شهداي رهنان با هزينه ۲ ميليارد ريال، فرهنگسراي دانش با هزينه ۵ ميليارد و ۵۰۰ ميليون ريال به بهره برداري رسيد.
شهردار منطقه ۱۱ اصفهان بوستان بهشت با هزينه اي بيش از ۲۱ ميليارد و ۳۰۰ ميليون ريال احداث شد، گفت: احداث بوستان هاي كودك، پرديس و تكميل بوستان گل نرگس با هزينه اي بالغ بر ۴ ميليارد و ۸۰۰ ميليون ريال به بهره برداري رسيد.
بركت ساخت پاركينگ گلزار شهداي رهنان، اصلاح هندسي خيابان هاي شهيد آيت الله مطهري و درخشان با اعتباري بالغ بر ۳ ميليارد و ۴۰۰ ميليون ريال را از پروژه هاي ترافيكي اين منطقه عنوان كرد و افزود: دو سرويس بهداشتي در خيابان هاي اشرفي اصفهاني و دكتر چمران ۴ ميليارد و ۷۰۰ ميليون ريال به بهره برداري رسيد.
وي در ادامه با اشاره به پروژه هاي در دست اجرا اين منطقه اظهار داشت: ۲۶ پروژه عمرانی، فرهنگی و خدماتی با هزینه ای بیش از ۱۲۰میلیارد ریال در سال ۹۰ اجرایی می شود.
شهردار منطقه ۱۱ اصفهان اضافه كرد:احداث مجموعه فرهنگی و تفریحی بانوان، ،احداث سالن مطالعه در خیابان شهدا، تملک مجموعه
احداث باغ بانوان يكي ديگر از پروژه هاي شاخص اين منطقه است كه خوشبختانه ديروز تغيير كاربري آن در كميسيون ماده ۵ به تصويب رسيد و در ماه شهريور عمليات اجرايي آن آغاز مي گردد
سرپوشیده ، روباز و فضای سبز درخشان، تملک و احداث پارک محلی ادامه پارک گلستان و پارک محلی ماشاده از پروژه های سال جاری این منطقه است.
وي تصريح كرد: احداث باغ بانوان يكي ديگر از پروژه هاي شاخص اين منطقه است كه خوشبختانه ديروز تغيير كاربري آن در كميسيون ماده ۵ به تصويب رسيد و در ماه شهريور عمليات اجرايي آن آغاز مي گردد.
بركت بيان داشت: تکمیل فاز سوم خیابان امام رضا(ع)، تملک خیابان ۱۸ متری حد فاصل خیابانهای شریف شرقی تا سعدی، مشارکت در احداث بازار روز، احداث دو زمین ورزشی روباز از دیگر پروژه های منطقه ۱۱ در سال جاری است.
وی با اشاره به مشارکت در احداث شهرک مبل اضافه کرد: احداث شهرک مبل به صورت مشارکتی در مکان کنونی کارخانه روغن نباتی در دستور کار شهرداری قرار دارد؛ طرح های این پروژه آماده است و اکنون شهرداری منطقه با جدیت بحث تغییر کاربری این زمین ها را دنبال می کند.
شهردار منطقه 11 ساماندهی گلزار شهدا و آرامستان رهنان و تملک زمین جهت توسعه گلزار شهدا را از دیگر برنامه های این منطقه عنوان کرد و گفت: اصلاح هندسی و ترمیم و آسفالت معابر سطح منطقه، جدول گذاری معابر اصلی، پیاده روسازی خیابان امام رضا(ع)، روکش آسفالت خیابان های گاز و درخشان از جمله پروژه های منطقه ۱۱ است. 
وي با بیان این که آبنمای خیابان شهدای لیمجیر و خیابان امام حسین(ع) نیز در سال جاری احداث می شود، اظهار داشت: قطعا با اجرای این پروژه در سال جاری تحول بزرگی در منطقه رهنان که یکی از مناطق محروم شهر اصفهان محسوب می شود، به وجود خواهد آمد