ورود به عنوان میهمان جستجو | عناوین فعال | اعضاء | ورود

نحوه انتخاب شرکت طراحی سایت مناسب انتخابها
Guest
ارسال شده: دوشنبه 3 اسفند 1394 , 17:48:59 عصر
رتبه: Guest
گروه ها: شهروند

تاریخ عضویت: 1390/4/1
ارسالها: 317
امتیازات: -490
شرکت های طراحی سایت زیادی در ایران هستند که مشغول سرویس دهی و ارائه خدمات طراحی سایت هستند، اما در این بین شرکت های طراحی سایت معدودی هستند که دارای اعتبار و نمونه کارهای موفق هستند.

بزرگترین شرکت طراحی سایت
به درستی هیچ شرکت طراحی سایتی نمی تواند ادعا کند که بزرگترین شرکت طراحی سایت است و هیچ کسی هم نمی تواند بگوید فلان شرکت بزرگترین شرکت طراحی سایت است، زیرا هر شرکتی در یک زمینه ی طراحی وب سایت موفق است، بعضی از شرکت ها سایت های شرکت حرفه ای طراحی می کنند، بعضی فروشگاهی، بعضی خبری، بعضی شرکتی، بعضی شخصی و بعضی پرتال و بعضی نیز خودشان هم سایت خودشان را طراحی نکرده اند … اما باز این حال بنده قصد دارم تا راه هایی شناسایی بزرگترین شرکت طراحی سایترا به شما خوانندگان عزیز نشان دهم.

سالی که نکوست از بهارش پیداست
اولین و مهمترین قدم در انتخاب بزرگترین شرکت طراحی سایت، سایت خود آن شرکت است همانطور که در قبل گفتم همین الان شرکت های هستند که در کلمات کلیدی سنگینی مانند طراحی سایت در پیج اول گوگل حضور دارند، در نمایشگاه ها حضور پرنگ دارند، تبلیغات انبوه می کنند اما دریغ از این که ۱ هفته وقت بزارن و سایت خودشونو خودشون طراحی سایت کنن.

نمونه کارها
دومین نشانه ی موفقیت هر شرکت طراحی سایت نمونه کارهای آن شرکت است. نمونه کارهای طراحی وبسایت هر شرکت نشان دهنده میزان دانش فنی آن شرکت است.

حقیقت
سومین نشانه ی تشخیص بزرگترین شرکت طراحی سایت راستگویی آن شرکت طراحی سایت است، به طور مثال شرکت طراحی سایتی که در زمینه سئو و بهینه سازی سایت نیز فعالیت می کند باید ابتدا سایت خود را سئو کند و در کلمه کلیدی مورد نظر خود آن را بین صفحات ۱ تا ۳ گوگل قرار دهد.

دیگر نشانه های تشخیص بزرگترین و بهترین شرکت طراحی سایت
تجربه، تعداد کادرفنی، گواهی نامه، رضایت نامه، شادابی اعضای مجموعه نیز از دیگر نشانه های تشخیص بزرگترین شرکت طراحی سایت و بزرگترین شرکت طراحی سایت در ایران است

منبع: طراحی سایت تهران سایت دیزاین
کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
Guest


شما مجاز به ارسال مطلب در این انجمن می باشید.
شما مجاز به ارسال پاسخ در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به حذف مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ویرایش مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ایجاد نظر سنجی در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به رای دادن در این انجمن نمی باشید.

اشتراک انجمن اصلی : RSS


کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.