سال 95header
ENGILSHنقشه سایتعضویت و ورود اعضاصفحه اصلی
1397/04/09 دكتر ارباب شيراني: 89 نرم‌افزار در شهرداري اصفهان فعال است
دكتر ارباب شيراني: 89 نرم‌افزار در شهرداري اصفهان فعال است

سرپرست سازمان فاوا شهرداري اصفهان گفت: در راستاي ارائه خدمات سريع و بهنگام به شهرداري و شهروندان، پشتيباني از 89 نرم افزار فعال شهرداري در دستور كار است.

به نقل از روابط عمومي سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري اصفهان، بهروز ارباب شيراني با اشاره به 8 حوزه پشتيباني نرم افزار در اين سازمان گفت: از اين ميان 27 سامانه مربوط به حوزه اداري، مالي شهرداري، 12 نرم افزار مربوط به حوزه خدمات شهري، هشت سامانه مربوط به حمل و نقل و ترافيك و شش سامانه در حوزه GIS و اطلاعات مكاني است.

وي با اشاره با ساير حوزه‌هاي مديريت شهري اصفهان ادامه داد: از ديگر سامانه‌هاي تحت پوشش اين سازمان مي‌توان به پنج نرم افزار معاونت شهرسازي و معماري شهرداري، 20  سامانه در حوزه برنامه‌ريزي و 11 نرم‌افزار مربوط به معاونت عمران شهري و ساير حوزه‌هاي شهرداري اشاره كرد.

سرپرست سازمان فاوا شهرداري اصفهان با بيان اينكه الكترونيكي كردن و تحقق شهر هوشمند از اهداف اصلي مديريت شهري است، اضافه كرد: فعال و قابل دسترس بودن دائمي، به روز رساني مطابق نيازهاي جديد شهر و شهروندان و تحليل اطلاعات نرم افزارها جهت مديريت بهينه امور از اقدامات اساسي اين سازمان بوده كه به صورت شبانه روزي توسط كارشناسان سازمان فاوا شهرداري اصفهان و پيمانكاران تحت پوشش در حال انجام است.

ارباب شيراني به ضرورت و كاربرد استفاده از سامانه‌هاي شهرداري در تمامي معاونت‌ها، مناطق و سازمان‌ها اشاره كرد و افزود: استفاده از خدمات فناوري اطلاعات و ارتباطات در تمام برنامه‌ها موجب  افزايش سرعت و دقت انجام وظايف و كاهش هزينه و زمان پاسخگويي مي‌شود، همچنين با استفاده از اطلاعات اين سامانه‌ها جهت تحليل وضع موجود مي‌توان آينده خدمت رساني به شهر را با كيفيت بيشتري پيش‌بيني و برنامه‌ريزي كرد.

سرپرست سازمان فاوا شهرداري اصفهان در پايان ابراز اميدواري كرد: تا با تحقق اهداف و برنامه‌هاي ICT  مديريت شهري در جهت هوشمندسازي شهرداري، گام‌هاي ارزنده‌تري در جهت خدمت به شهروندان پايتخت فرهنگ و تمدن ايران اسلامي برداشته شود.

 

 

(خبرگزاري ايمنا)